Alle producten
-
Multiverpakkingsmachine
-
De Compressor van de schroeflucht
-
De Machine van de Vffsverpakking
-
De vacuümmachine van de Verbindingsverpakking
-
De golfmachine van de Doosverpakking
-
de machine van de theezakjeverpakking
-
automatische kartonnerende machine
-
Aseptische kartonnen vulmachine
-
De Machine van robotpalletizer
-
Kop het Vullen Verzegelende Machine
-
De directe Compressor van de Aandrijvingslucht
-
Vergeldende Zuigercompressor
-
de luchtcompressor van de olie vrije schroef
-
De Luchtcompressor van de olie Vrije Zuiger
-
Het hoofd van de luchtcompressor
-
Benzine Draagbare Generator
-
de vervangstukken van de luchtcompressor
-
Volledige verpakkingsmachine
zoekwoorden [ touch screen display bag packing machine ] bij elkaar passen 83 producten.
Touchscreen Multi Packing Machine Hoogwaardige 500W / 800W
| Elektriciteit: | 380/60 of 440/60 in drie stadia (V//Hz) |
|---|---|
| Naam van het product: | Multiverpakkingsmachine |
| Luchtdruk: | 0.4-0.6MPa |
500W / 800W zakverpakkingsmachine met aanraakscherm voor verbeterde verpakking
| Luchtdruk: | 0.4-0.6MPa |
|---|---|
| Elektriciteit: | 380/60 of 440/60 in drie stadia (V//Hz) |
| Kleur: | Customed |
Touchscreen multi-purpose verpakkingsmachine met constructie van roestvrij staal
| Display systeem: | Aanraakscherm |
|---|---|
| Kleuren: | Customed |
| materiaal: | Roestvrij staal |
Tea Bag Packing Machine met 2-50G vulcapaciteit en touchscreen bedieningspaneel
| Capaciteit: | 110 ± 5 zakken/min |
|---|---|
| Max. Dosering: | 6 cm3 |
| Grootte van de theezak (L × W): | 62.5 mm × 50 mm |
Automatische meelverpakkingsmachine met PLC-besturingssysteem Dikte 0,04 - 0,08 mm
| Controlesysteem: | PLC |
|---|---|
| Verpakkingsmateriaal: | Document/Plastiek |
| Verpakkingsdikte: | 0.040.08mm |
Automatische PLC multipack verpakkingsmachine met touchscreen
| beeldschermsysteem: | Aanraakscherm |
|---|---|
| Kleur: | Customed |
| type: | Automatisch |
DXDC10 dubbelkamersteepakketverpakkingsmachine voor de verpakking van thee en korrels
| Naam van het product: | dubbelkameraat voor het verpakken van theezakken |
|---|---|
| Capaciteit: | 120±10 ((zakken/min) |
| Graad van nauwkeurigheid: | ± 5% |
DXDC15G roestvrijstalen theezak verpakkingsmachine 105±5zakken/min AC 380V/220V 304 roestvrijstalen
| Naam: | verpakkingsmachine voor theezakken |
|---|---|
| Capaciteit: | 105 ± 5 zakken/min |
| Filterpapierbreedte: | 125 mm (optie 140 mm) |
DXD01KC6 Automatische roestvrijstalen theezak verpakkingsmachine met driezijdige afdichting zak
| Zeer belangrijke Naam: | Automatische verpakkingsmachine voor theezakken |
|---|---|
| Capaciteit: | Max.105±5 zakken/min |
| Filterpapierbreedte: | 125 mm of 140 mm |
Touchscreen zak verpakkingsmachine met W30-110mm verpakkingsgrootte
| Verpakkingsdikte: | 0.040.08mm |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 2.2KW |
| Grootte: | L1000*W1000*H1800mm |

