Alle producten
-
Multiverpakkingsmachine
-
De Compressor van de schroeflucht
-
De Machine van de Vffsverpakking
-
De vacuümmachine van de Verbindingsverpakking
-
De golfmachine van de Doosverpakking
-
de machine van de theezakjeverpakking
-
automatische kartonnerende machine
-
Aseptische kartonnen vulmachine
-
De Machine van robotpalletizer
-
Kop het Vullen Verzegelende Machine
-
De directe Compressor van de Aandrijvingslucht
-
Vergeldende Zuigercompressor
-
de luchtcompressor van de olie vrije schroef
-
De Luchtcompressor van de olie Vrije Zuiger
-
Het hoofd van de luchtcompressor
-
Benzine Draagbare Generator
-
de vervangstukken van de luchtcompressor
-
Volledige verpakkingsmachine
-
Mr. Isaac AsareOlar en het technische team van Xianyang Chic Machinery Co., Ltd. beantwoorden snel vragen en begeleiden het installatieteam door alles.En we zijn blij met deze aankoop..
zoekwoorden [ touch screen display bag packing machine ] bij elkaar passen 83 producten.
300ML shampoosachet het Vullen het Sachet Verpakkende Machine van het Machinepoeder
| Naam: | Honingpasta Ketchup Garnalenpasta Mayonaise Chocolade Verticale Zakje Vloeibare Multi Verpakkingsmac |
|---|---|
| Type: | Multifunctionele Verpakkende Machine |
| Verpakkingsmateriaal: | Zakken, Film, Folie, Zak |
Volledig automatische rijstzakjes verpakkingsmachine met 5-10 mm longitudinale afdichting breedte
| Productnaam: | VFFS rijstverpakkingsmachine |
|---|---|
| Filmbreedte: | 250-max.520 mm |
| Lengte van de zak: | 80350mm |
Vloeibare verpakkingsmachine voor soda sap thee bier dranken wasmiddel shampoo
| Naam van het product: | AUTOMATISCHE OVEN-POSITIES VOORGEMAAKTE MACHINE voor het verpakken van zakjes |
|---|---|
| Verpakkingssnelheid: | Maximaal 60 zakken/min |
| Grootte van de zak: | L100-300mm W70-200mm |
Volledig automatische verpakkingsmachine voor zoutzakjes VFFS verpakkingsmachine
| Productnaam: | VFFS rijstverpakkingsmachine |
|---|---|
| Filmbreedte: | 250-max.520 mm |
| Lengte van de zak: | 80350mm |
Professionele vacuümverpakkingsmachine voor vleesnoten en groenten 10g-200g Gewichtsbereik
| Naam van het product: | Hoge-snelheid voorgefabriceerde vacuümmachine met draaiende bekers |
|---|---|
| Verpakkingssnelheid: | Maximaal 60 zakken/min |
| Grootte van de zak: | L80-180 mm W50-120 mm |
Volledig automatisch wegen en kwantitatieve verpakkingsmachine Voedsel Rijst Granen Snacks
| Metingsgebied: | 50-500g |
|---|---|
| Grootte van de zak: | L:10-260 mm W:90-200 mm |
| Verpakkingssnelheid: | 15-20 zakken/minute |
Automatische elektrische rechtstreeks laadmachine voor het verpakken van korrels, poeders en strips
| Naam van het product: | Elektrische verpakkingsmachine |
|---|---|
| Bereik: | 10g-500g (afhankelijk van verschillende materialen) |
| Versnelling: | 8-16 zakken/min (afhankelijk van het materiaal) |
Noten / Fruit Zakjes Verpakkingsmachine
| Productnaam: | VFFS Rijstverpakkingsmachine |
|---|---|
| Filmbreedte: | 250-max.420 mm |
| Lengte tas: | 80-350 mm |
Fruit en van Groenten Multi Verpakkende Machine 100-230 Zak/Min
| Naam: | 350 X kussentype verpakkingsmachine |
|---|---|
| Verpakkingsmateriaal: | rolfilm, gelamineerde film en thermisch verzegelde gelamineerde papierrol |
| verpakkingssnelheid: | 100-230 zak/min |
Aseptische kartonvulmachine met een verpakkingscapaciteit van 1000-5000CPH, φ26-φ36 dopmaat en 3m³/min luchtverbruik voor het vullen en sealen van sapkartons
| Controle: | PLC |
|---|---|
| Voeding: | 380V/50HZ of op maat |
| Machine: | SUS304 |

