Alle producten
-
Multiverpakkingsmachine
-
De Compressor van de schroeflucht
-
De Machine van de Vffsverpakking
-
De vacuümmachine van de Verbindingsverpakking
-
De golfmachine van de Doosverpakking
-
de machine van de theezakjeverpakking
-
automatische kartonnerende machine
-
Aseptische kartonnen vulmachine
-
De Machine van robotpalletizer
-
Kop het Vullen Verzegelende Machine
-
De directe Compressor van de Aandrijvingslucht
-
Vergeldende Zuigercompressor
-
de luchtcompressor van de olie vrije schroef
-
De Luchtcompressor van de olie Vrije Zuiger
-
Het hoofd van de luchtcompressor
-
Benzine Draagbare Generator
-
de vervangstukken van de luchtcompressor
-
Volledige verpakkingsmachine
-
Mr. Isaac AsareOlar en het technische team van Xianyang Chic Machinery Co., Ltd. beantwoorden snel vragen en begeleiden het installatieteam door alles.En we zijn blij met deze aankoop..
zoekwoorden [ touch screen display bag packing machine ] bij elkaar passen 83 producten.
Multifunctionele volledig automatische hoge snelheid verticale zakverpakkingsmachine met 500W / 800W
| Kleuren: | Customed |
|---|---|
| Versnelling: | 90-100bags/min |
| Elektriciteit: | Drie fase 380/60 of 440/60 (V//Hz) |
Automatische veelzijdige zakverpakkingsmachine met verstelbare spanning en luchtdruk van 0,4-0,6 MPa
| Kleuren: | Customed |
|---|---|
| Weeg: | 3500kg |
| Spanning: | 220V 50-60Hz |
30 - 60zakken/min zakverpakkingsmachine met aanraakscherm 220V /5 0Hz stroom
| Naam van het product: | Multiverpakkingsmachine |
|---|---|
| Controlesysteem: | PLC |
| Type: | Automatisch |
DXDW120 304 roestvrij staal volledig automatische theezakken verpakkingsmachine 180mm touchscreen bedieningspaneel
| Machinaal toerental: | Max. 120 zakken/min |
|---|---|
| Maximaal volume van de filterzak: | 10 cm3 |
| Grootte van de envelop: | 70 mm ((L) × 80 mm ((W) |
Verticale driehoek zak verpakkingsmachine multi functie voor pinda bonen meloen zaden
| Metingsgebied: | 1-100 g ((3-100 ml) |
|---|---|
| Grootte van de zak: | (H):80-140 mm (W):60-110 mm |
| Verpakkingssnelheid: | 30-60 zakken/min |
DXDC50B Automatische teesakverpakkingsmachine met driezijdige afdichtingszak met een vulcapaciteit van 50 zakken/min
| Vullingskracht: | 50 zakken/min |
|---|---|
| Max. dosering: | 5 ̊40 cm3 |
| Capaciteit van de theezak: | Tot 1,5 g~10 g |
Multifunctionele verpakkingsmachine met aanraakscherm
| Versnelling: | 90-100bags/min |
|---|---|
| Kleur: | Customed |
| Luchtdruk: | 0.4-0.6MPa |
Volledig automatische druppelkoffiezak binnen- en buitenverpakkingsmachine Niet-geweven koffiepoeder afdichtmachine
| Naam van het product: | Verpakkingsmachine voor druppelkoffiesakken (binnen en buiten) |
|---|---|
| Metingsgebied: | 5-10 g ((15-33 ml) |
| Afmeting binnenzak: | (L):70-74mm (W):90mm |
PLC Touch Screen Multi Packing Machine 220V 50 - 60Hz En Luchtdruk 0,4 - 0,6Mpa
| Type: | Automatisch |
|---|---|
| Controlesysteem: | PLC's |
| Kleuren: | Customed |
Volledig automatische weegzak verpakkingsapparatuur Luchtdruk 0,4 - 0,6Mpa
| Weeg: | 3500kg |
|---|---|
| Display systeem: | Aanraakscherm |
| Productnaam: | Multiverpakkingsmachine |

