Alle producten
-
Multiverpakkingsmachine
-
De Compressor van de schroeflucht
-
De Machine van de Vffsverpakking
-
De vacuümmachine van de Verbindingsverpakking
-
De golfmachine van de Doosverpakking
-
de machine van de theezakjeverpakking
-
automatische kartonnerende machine
-
Aseptische kartonnen vulmachine
-
De Machine van robotpalletizer
-
Kop het Vullen Verzegelende Machine
-
De directe Compressor van de Aandrijvingslucht
-
Vergeldende Zuigercompressor
-
de luchtcompressor van de olie vrije schroef
-
De Luchtcompressor van de olie Vrije Zuiger
-
Het hoofd van de luchtcompressor
-
Benzine Draagbare Generator
-
de vervangstukken van de luchtcompressor
-
Volledige verpakkingsmachine
-
Mr. Isaac AsareOlar en het technische team van Xianyang Chic Machinery Co., Ltd. beantwoorden snel vragen en begeleiden het installatieteam door alles.En we zijn blij met deze aankoop..
zoekwoorden [ touch screen display bag packing machine ] bij elkaar passen 83 producten.
Horizontale Multi het Pakgroenten van de Verpakkende Machine Verpakkende Stroom
| Naam: | 600 kussentype verpakkingsmachine |
|---|---|
| Verpakkingsmateriaal: | rolfilm, gelamineerde film en thermisch verzegelde gelamineerde papierrol |
| Verpakkingssnelheid: | 100-230 zak/min |
90 - 100 zakken/min Flourenverpakkingsmachine met luchtdrukregeling
| Versnelling: | 90-100bags/min |
|---|---|
| Weeg: | 2500kg |
| Elektriciteit: | Driefasen 380/60 of 440/60 (V//Hz) 4,5 kW |
Volledig automatische verpakkingsmachine voor stofdeeltjespoeder Noot meetmachine voor opgeblazen voedselverpakkingen
| Metingsgebied: | 20-1000ml |
|---|---|
| Grootte van de zak: | (L):40-250mm (W):40-200mm |
| Versnelling: | 10-30 zakken/min |
Multifunctionele Korrel Verticale het Vullen Verzegelende Multi Hoofdwegersmachine
| naam: | Korrelige multi hoofdweger |
|---|---|
| Packaingsmateriaal: | Nylon zakken, plastic zakken, document zakken, enz. |
| gedreven type: | Elektrisch |
Machine 270mm van de Dropshippings400mmhg Draagbare Vacuümverzegeling
| Naam: | Van de de Verzegelaarmachine van het Dropshippingsvoedsel Vacuüm van het het Huisvoedsel Vacuüm de V |
|---|---|
| Materiaal: | ABS |
| Gedreven type: | Elektrisch |
4 zijverbindings Verpakkende Machine voor Pharyngeal Beschermende Kleding van de Zwabberisolatie
| Naam: | trekfilm verpakkende machine |
|---|---|
| type: | multifunctionele verpakkende machine |
| Afmeting: | 1950x1200x1900mm |
High Speed Full Automatic Packaging Machine GZB-Z60 voor herverpakte aluminium-plastiekblaasjes
| Type: | GZB-Z60 |
|---|---|
| Productiecapaciteit: | 30-100 zakken/min (afhankelijk van het verpakkingsmateriaal) |
| Verpakkingsmaat: | L80-180mm,W30-110mm,H5-35mm ((ontworpen om aan de behoeften van de gebruiker te voldoen) |
Automatische Doypack-verpakkingsmachine voor kruidenpoeder, koffiepoeder van deeltjeszaad
| Naam van het product: | Doypack verpakkingsmachine |
|---|---|
| Versnelling: | 10-28 zakken/min |
| Grootte van zak: | W ((80-230) mm L ((110-350) mm |
Automatische verpakkingsmachine voor meerdere materialen voor afzonderlijke metingen van de behoefte aan mengstoffen
| Naam van het product: | Verpakkingsmachines voor meerdere materialen |
|---|---|
| Metingsgebied: | 1-20 g ((3-100 ml) |
| Grootte van de zak: | (L) 30-170 mm (W) 30-140 mm |
Volledig automatische grootschalige granulaire productenWeegtas verpakkingsapparatuur 500W / 800W
| Versnelling: | 90-100bags/min |
|---|---|
| Weeg: | 3500kg |
| Display systeem: | Aanraakscherm |

