Alle producten
-
Multiverpakkingsmachine
-
De Compressor van de schroeflucht
-
De Machine van de Vffsverpakking
-
De vacuümmachine van de Verbindingsverpakking
-
De golfmachine van de Doosverpakking
-
de machine van de theezakjeverpakking
-
automatische kartonnerende machine
-
Aseptische kartonnen vulmachine
-
De Machine van robotpalletizer
-
Kop het Vullen Verzegelende Machine
-
De directe Compressor van de Aandrijvingslucht
-
Vergeldende Zuigercompressor
-
de luchtcompressor van de olie vrije schroef
-
De Luchtcompressor van de olie Vrije Zuiger
-
Het hoofd van de luchtcompressor
-
Benzine Draagbare Generator
-
de vervangstukken van de luchtcompressor
-
Volledige verpakkingsmachine
-
Mr. Isaac AsareOlar en het technische team van Xianyang Chic Machinery Co., Ltd. beantwoorden snel vragen en begeleiden het installatieteam door alles.En we zijn blij met deze aankoop..
zoekwoorden [ touch screen display bag packing machine ] bij elkaar passen 83 producten.
304 roestvrij staal DXDD16 CCFD6 thee verpakkingsmachine met 20-60 zakken/min Rate 2.5kw Power
| Zeer belangrijke Naam: | Automatische verpakkingsmachine voor theezakken |
|---|---|
| Model: | DXDD16 |
| Capaciteit: | 110±5 zakken/min |
450 kg automatische papier / plastic meelverpakkingsmachine voor B2B
| Gewicht: | 450KG |
|---|---|
| Type: | Automatisch |
| Naam van het product: | Multiverpakkingsmachine |
Elektrische multi-verpakkingsmachine automatische kofferverpakkingsmachine en robot palletiseringsmachine
| Elektriciteit: | 380/60 of 440/60 in drie stadia (V//Hz) |
|---|---|
| Kleur: | Customed |
| type: | Automatisch |
PLC besturingssysteem Multi verpakkingsmachine 500W / 800W voor consistent en verpakking
| Controlesysteem: | PLC's |
|---|---|
| beeldschermsysteem: | Aanraakscherm |
| Naam van het product: | Multiverpakkingsmachine |
Automatische verpakkingsmachine voor consistente verpakkingen van roestvrij staal
| Controlesysteem: | PLC's |
|---|---|
| Spanning: | 220V 50-60Hz |
| Versnelling: | 90-100bags/min |
Touchscreen Multi Purpose Metalen blikken Verpakkingsmachine Met roestvrij staal constructie
| Naam: | Machines voor het vullen en afdichten van blikjes voor poeder |
|---|---|
| Versnelling: | 25-50 blikjes/min |
| Materiaal: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
500W/800W Multi-Packing Machine Driefase 380V/60Hz of 440V/60Hz PLC-besturingssysteem
| Controlesysteem: | PLC's |
|---|---|
| Kracht: | 500W/800W |
| Naam van het product: | Multiverpakkingsmachine |
Compacte en gestroomlijnde multi-verpakkingsmachine 2800*1550*1750mm
| Kracht: | 500W/800W |
|---|---|
| Productnaam: | Multiverpakkingsmachine |
| Kleuren: | Customed |
Betrouwbare en efficiënte verpakkingsmachine voor industriële professionals
| Display systeem: | Aanraakscherm |
|---|---|
| Elektriciteit: | Drie fase 380/60 of 440/60 (V//Hz) |
| Weeg: | 3500kg |
Automatische Poeder het Vullen de Verpakkersvffs Verpakkende Machine van de Verpakkingsmachine
| naam: | Dxdf-40II Automatische de machineverpakker van de Poeder Vullende Verpakking |
|---|---|
| Packaingsmateriaal: | rollende film, gelamineerde film en hitte - verzegelend gelamineerd document broodje |
| Gedreven type: | elektrisch en pneumatisch |

