Alle producten
-
Multiverpakkingsmachine
-
De Compressor van de schroeflucht
-
De Machine van de Vffsverpakking
-
De vacuümmachine van de Verbindingsverpakking
-
De golfmachine van de Doosverpakking
-
de machine van de theezakjeverpakking
-
automatische kartonnerende machine
-
Aseptische kartonnen vulmachine
-
De Machine van robotpalletizer
-
Kop het Vullen Verzegelende Machine
-
De directe Compressor van de Aandrijvingslucht
-
Vergeldende Zuigercompressor
-
de luchtcompressor van de olie vrije schroef
-
De Luchtcompressor van de olie Vrije Zuiger
-
Het hoofd van de luchtcompressor
-
Benzine Draagbare Generator
-
de vervangstukken van de luchtcompressor
-
Volledige verpakkingsmachine
-
Mr. Isaac AsareOlar en het technische team van Xianyang Chic Machinery Co., Ltd. beantwoorden snel vragen en begeleiden het installatieteam door alles.En we zijn blij met deze aankoop..
zoekwoorden [ touch screen display bag packing machine ] bij elkaar passen 83 producten.
De droge Natte Vacuümmachine 4mm Voor dubbel gebruik van de Verbindingsverpakking voor Voedsel
| Naam: | Droog-natte de Verpakkingsmachine Voor dubbel gebruik van de Vacuüm Verpakkings Vacuümverbinding voo |
|---|---|
| Materiaal: | ABS |
| Gedreven type: | Elektrisch |
De kleine Verticale Machine van de de Popcornvffs Verpakking van de Kettingsemmer met Stikstof Semi Automatisch
| naam: | Halfautomatische Kleine Verticale de Popcorn Verpakkende Machine van de Kettingsemmer |
|---|---|
| Verpakkingsmateriaal: | De gelamineerde rollende film van OPP/CPP OPP/CE PET/PE NILO/PE PE |
| Macht: | 220V 50/60HZ 2KW |
Multipakketmachine van roestvrij staal voor snelle en efficiënte verpakkingssnelheid 90 - 100 zakken/min
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Versnelling: | 90-100bags/min |
| Controlesysteem: | PLC's |
2.0 KW High Speed 304 roestvrij staal teepakvulmachine voor driezijdige verzegelde zakken
| Capaciteit: | 110 ± 5 zakken/min |
|---|---|
| Max. Dosering: | 6 cm3 |
| Grootte van de theezak (L × W): | 62.5 mm × 50 mm |
Het minerale/Zuivere van het de Machinesachet van de Drinkwater Multiverpakking de Zakzak Vullende Verzegelen
| Zakmateriaal: | PE of Nylon, BOPP gelamineerde LDPE, diverse vormen voorgevormde zakken |
|---|---|
| Naam: | de stokzak vult en verzegelt verpakkende machine |
| Packaingsmateriaal: | De uitbreidingszakken, inflatiezakken, de zakken van de barmelk, de zakken van de baryoghurt, vormde |
1-12 van de Rijstbonen van kg Automatische van de de Korrelverpakking de Machinevffs Verpakkende Machine
| Naam: | De Verpakkende Machine 304SS van VFFS met multi-Hoofdweger voor Korrels en Chips Products |
|---|---|
| Packaingsmateriaal: | rollende film, gelamineerde film en hitte - verzegelend gelamineerd document broodje |
| Gedreven type: | elektrisch en pneumatisch |
304 roestvrij staal theezak verpakkingsmachine aanraakscherm bedieningspaneel model TBPM-15
| Nauwkeurigheid van de verpakking: | ± 0,15 g |
|---|---|
| Machinestructuur: | 304 roestvrij staal |
| Kracht: | 2.5 kW |
Driefasige 380V/60Hz elektrische meelverpakkingsmachine 90 - 100 zakken/min
| Versnelling: | 90-100bags/min |
|---|---|
| Display systeem: | Aanraakscherm |
| grootte: | 2800*1550*1750mm |
Semi-automatische verpakkingsmachine met speciale zakken met schaallift en handmatig snijden
| Naam van het product: | AUTOMATISCHE OVEN-POSITIES VOORGEMAAKTE MACHINE voor het verpakken van zakjes |
|---|---|
| Verpakkingssnelheid: | Maximaal 60 zakken/min |
| Grootte van de zak: | L100-300mm W70-200mm |
PLC-controle meelverpakkingsmachine W30 - 110 mm Verpakkingsgrootte
| Verpakkingsmateriaal: | Document/Plastiek |
|---|---|
| Controlesysteem: | PLC |
| Verpakkingsdikte: | 0.040.08mm |

