Alle producten
-
Multiverpakkingsmachine
-
De Compressor van de schroeflucht
-
De Machine van de Vffsverpakking
-
De vacuümmachine van de Verbindingsverpakking
-
De golfmachine van de Doosverpakking
-
de machine van de theezakjeverpakking
-
automatische kartonnerende machine
-
Aseptische kartonnen vulmachine
-
De Machine van robotpalletizer
-
Kop het Vullen Verzegelende Machine
-
De directe Compressor van de Aandrijvingslucht
-
Vergeldende Zuigercompressor
-
de luchtcompressor van de olie vrije schroef
-
De Luchtcompressor van de olie Vrije Zuiger
-
Het hoofd van de luchtcompressor
-
Benzine Draagbare Generator
-
de vervangstukken van de luchtcompressor
-
Volledige verpakkingsmachine
zoekwoorden [ low noise rotary screw air compressor ] bij elkaar passen 54 producten.
80mm*3 Reciprocating zuiger compressor kop 10HP/7.5KW Positieve verplaatsing met luchtcompressor kop
| Type: | Compressor met positieve verplaatsing |
|---|---|
| Cylinder: | 80 mm*3 |
| Geluidsniveau: | 60 dB |
Eenvoudige crank-reciprocatingcompressor met laag onderhoud Luchtgekoeld voor luchtcompressorkop DV-2065
| Snelheid: | 920PRM |
|---|---|
| Efficiëntie: | Tot 95% |
| Glijmiddel: | met een gewicht van niet meer dan 50 g/m2 |
DV-2065 Duurzame kolvencompressor 60-90 dB lage geluidsdrukcompressor met positieve verplaatsing
| Toepassing: | Industrieel, Commercieel, Woon |
|---|---|
| Glijmiddel: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Snelheid: | 920 RPM |
Direct aangedreven elektrische schroefcompressor van 15 pk en 11 kW
| Durability: | High |
|---|---|
| Cooling System: | Air-Cooled |
| Weight: | Light |
Elektrische driefasige kleine schroefcompressor
| Power: | Electric |
|---|---|
| Efficiency: | High |
| Cooling System: | Air-Cooled |
Portable Industrial Screw Compressor 30HP 580KGS Blue
| Naam: | Compressor van de de Schroeflucht van 22kw 30hp elegant-30A de Directe Gedreven Gebruikte Roterende |
|---|---|
| Luchtlevering: | 3.4m ³ /min |
| ELEKTRICITEIT: | 380/60 of 440/60 in drie stadia (V//Hz) |
7.5KW Dry Screw Compressor 1.15m3 Min Direct Drive 1.0HP
| Naam: | Van de de olie vrije Schroef van elegant-08BF 8bar Directe Gedreven Gebruikte Roterende de Luchtcomp |
|---|---|
| Luchtlevering: | 1.15m ³ /min |
| ELEKTRICITEIT: | 380/60 of 440/60 in drie stadia (V//Hz) |
Tweefasige draagbare elektrische schroefcompressor
| Durability: | High |
|---|---|
| Size: | Compact |
| Number of Stages: | Two |
10L Belt Driven Screw Compressor Small 214KGS 1.1m3 Min
| Naam: | Gedreven de Riem van 7.5kw 10hp elegant-10A 8bar gebruikte de Kleine Rotay-Compressor van de Schroef |
|---|---|
| Luchtlevering: | 1.1m ³ /min |
| ELEKTRICITEIT: | 220/60 of 440/60 in drie stadia (V//Hz) |
Laag onderhoud Reciprocating zuiger compressor kop 10HP Watergekoeld 60DB geluidsniveau cilinder drie
| Luchtlevering: | 00,9 m3/min |
|---|---|
| Snelheid: | 920 rpm |
| Efficiëntie: | Tot 95% |

