Alle producten
-
Multiverpakkingsmachine
-
De Compressor van de schroeflucht
-
De Machine van de Vffsverpakking
-
De vacuümmachine van de Verbindingsverpakking
-
De golfmachine van de Doosverpakking
-
de machine van de theezakjeverpakking
-
automatische kartonnerende machine
-
Aseptische kartonnen vulmachine
-
De Machine van robotpalletizer
-
Kop het Vullen Verzegelende Machine
-
De directe Compressor van de Aandrijvingslucht
-
Vergeldende Zuigercompressor
-
de luchtcompressor van de olie vrije schroef
-
De Luchtcompressor van de olie Vrije Zuiger
-
Het hoofd van de luchtcompressor
-
Benzine Draagbare Generator
-
de vervangstukken van de luchtcompressor
-
Volledige verpakkingsmachine
zoekwoorden [ low noise rotary screw air compressor ] bij elkaar passen 54 producten.
Industrial Rotary Screw Air Compressor 55kw 75 Hp 9.8m3 Min
| Naam: | Compressor van de de Schroeflucht van 55kw 75hp 380V elegant-75A de Directe Gedreven Gebruikte Roter |
|---|---|
| Luchtlevering: | 9.8m ³ /min |
| ELEKTRICITEIT: | 380/60 of 440/60 in drie stadia (V//Hz) |
Compressor van de de Schroeflucht van 30 PK de Roterende de Aandrijving van de 8 Barriem 3.4m3 Min
| Naam: | Gedreven de Riem van 22kw 30hp elegant-30A 8bar gebruikte de Roterende Compressor van de Schroefluch |
|---|---|
| Luchtlevering: | 3.4m ³ /min |
| ELEKTRICITEIT: | 380/60 of 440/60 in drie stadia (V//Hz) |
10HP 7.5KW Compressor van de de Schroeflucht van de 8 Bar de Directe Gedreven Roterende Olie Vrije
| Naam: | Gedreven de Riem van 10HP 7.5KW 8Bar gebruikte Roterende de Luchtcompressor van de Olie Vrije Schroe |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0,8 m ³ /min |
| ELEKTRICITEIT: | 380/60 of 440/60 in drie stadia (V//Hz) |
650KGS draagbare Roterende de Luchtcompressor 70dB van de Olie Vrije Schroef
| Naam: | Gedreven de Riem van 30HP 22KW 8Bar gebruikte Roterende de Luchtcompressor van de Olie Vrije Schroef |
|---|---|
| Luchtlevering: | 2.6m ³ /min |
| ELEKTRICITEIT: | 380/60 of 440/60 in drie stadia (V//Hz) |
40HP de Luchtcompressor 3 van de olie Vrije Schroef Gedreven Fase Roterende Riem
| Naam: | Gedreven de Riem van 40HP 30KW 8Bar gebruikte Roterende de Luchtcompressor van de Olie Vrije Schroef |
|---|---|
| Luchtlevering: | 3.5m ³ /min |
| ELEKTRICITEIT: | 380/60 of 440/60 in drie stadia (V//Hz) |
68dB de elektrische Compressoren van de Schroeflucht 20 PK Roterende Blauwe 293KGS
| Naam: | Van de de Olie Vrije Schroef van 20HP 15KW 10Bar Directe Gedreven Gebruikte Roterende de Luchtcompre |
|---|---|
| Luchtlevering: | 2.12m ³ /min |
| ELEKTRICITEIT: | 380/60 of 440/60 in drie stadia (V//Hz) |
30kw de draagbare Compressor van de Schroeflucht
| Naam: | Compressor van de de Schroeflucht van 30kw 40hp elegant-40A de Directe Gedreven Gebruikte Draagbare |
|---|---|
| Luchtlevering: | 3.6m ³ /min |
| ELEKTRICITEIT: | 380/60 of 440/60 in drie stadia (V//Hz) |
Hoogwaardige schroefluchtcompressor voor industriële toepassingen
| Startmodus: | Y-/Direct△ Online |
|---|---|
| Druk: | 0.7-1.2MPa |
| Rijmodus: | Directe aandrijving/gordel aandrijving |
Direct aangedreven roterende schroefcompressor met laag geluid
| Number of Stages: | Two |
|---|---|
| Power: | Electric |
| Maintenance: | Low |
Industriële schroefluchtcompressor Druk 0,7 - 1,2 MPa Olie-separatie-efficiëntie ≥ 99,9%
| Structuur: | Geïntegreerd/Split |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -20℃~+45℃ |
| geluid: | ≤80dB (A) |

