Alle producten
-
Multiverpakkingsmachine
-
De Compressor van de schroeflucht
-
De Machine van de Vffsverpakking
-
De vacuümmachine van de Verbindingsverpakking
-
De golfmachine van de Doosverpakking
-
de machine van de theezakjeverpakking
-
automatische kartonnerende machine
-
Aseptische kartonnen vulmachine
-
De Machine van robotpalletizer
-
Kop het Vullen Verzegelende Machine
-
De directe Compressor van de Aandrijvingslucht
-
Vergeldende Zuigercompressor
-
de luchtcompressor van de olie vrije schroef
-
De Luchtcompressor van de olie Vrije Zuiger
-
Het hoofd van de luchtcompressor
-
Benzine Draagbare Generator
-
de vervangstukken van de luchtcompressor
-
Volledige verpakkingsmachine
zoekwoorden [ low noise rotary screw air compressor ] bij elkaar passen 54 producten.
11kw 15 pk schroefluchtrekker Draagbare 3-fasen schroefrekker
| Type: | De draagbare Compressor In twee stadia van de Schroeflucht |
|---|---|
| Onderhoud: | laag |
| Koelsysteem: | Luchtgekoeld |
Hoogwaardige schroefluchtcompressor voor industriële directe aandrijving / gordel aandrijving
| Startmethode: | permanente magneet variabele frequentie |
|---|---|
| Druk: | 0.7-1.2MPa |
| Koelmethode: | Luchtkoeling/Waterkoeling |
10HP 7.5KW Compressor van de de Schroeflucht van de 8 Bar de Directe Gedreven Roterende Olie Vrije
| Naam: | Gedreven de Riem van 10HP 7.5KW 8Bar gebruikte Roterende de Luchtcompressor van de Olie Vrije Schroe |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0,8 m ³ /min |
| Elektriciteit: | 380/60 of 440/60 in drie stadia (V//Hz) |
25HP elektrische Roterende de Luchtcompressor 18.5KW van de Olie Vrije Schroef
| Naam: | 25HP 18.5KW Compressor van de de Schroeflucht van de 8 Bar de Directe Gedreven Gebruikte Roterende O |
|---|---|
| Luchtlevering: | 3.1m ³ /min |
| ELEKTRICITEIT: | 380/60 of 440/60 in drie stadia (V//Hz) |
15HP Oil Free Screw Air Compressor 1550mm Air And Water Filter
| Naam: | Van de de Olie Vrije Schroef van elegant-11BF/8 8Bar Directe Gedreven Gebruikte Roterende de Luchtco |
|---|---|
| Luchtlevering: | 1.55m ³ /min |
| ELEKTRICITEIT: | 380/60 of 440/60 in drie stadia (V//Hz) |
Elektrische tweefasige draagbare schroefluchtcompressor
| Cooling System: | Air-Cooled |
|---|---|
| Pressure: | High |
| Weight: | Light |
3 fasen elektrische draagbare schroefluchtcompressor
| Maintenance: | Low |
|---|---|
| Durability: | High |
| Weight: | Light |
15HP de Luchtcompressor Kleine Roterende 11KW 293KGS van de olie Vrije Schroef
| Naam: | Van de de Olie Vrije Schroef van 15HP 11KW 8Bar Directe Gedreven Gebruikte Roterende de Luchtcompres |
|---|---|
| Luchtlevering: | 1.56m ³ /min |
| ELEKTRICITEIT: | 380/60 of 440/60 in drie stadia (V//Hz) |
15KW de Luchtcompressor van de olie Vrije Schroef
| Naam: | Gedreven de Riem van 20HP 15KW 10Bar gebruikte Roterende de Luchtcompressor van de Olie Vrije Schroe |
|---|---|
| Luchtlevering: | 1.4m ³ /min |
| ELEKTRICITEIT: | 380/60 of 440/60 in drie stadia (V//Hz) |
30KW Industrial Belt Drive Screw Air Compressor 2.8m3 Min Air Delivery
| Naam: | Gedreven de Riem van 40HP 30KW 8Bar gebruikte Roterende de Luchtcompressor van de Olie Vrije Schroef |
|---|---|
| Luchtlevering: | 2.8m ³ /min |
| ELEKTRICITEIT: | 380/60 of 440/60 in drie stadia (V//Hz) |

