Alle producten
-
Multiverpakkingsmachine
-
De Compressor van de schroeflucht
-
De Machine van de Vffsverpakking
-
De vacuümmachine van de Verbindingsverpakking
-
De golfmachine van de Doosverpakking
-
de machine van de theezakjeverpakking
-
automatische kartonnerende machine
-
Aseptische kartonnen vulmachine
-
De Machine van robotpalletizer
-
Kop het Vullen Verzegelende Machine
-
De directe Compressor van de Aandrijvingslucht
-
Vergeldende Zuigercompressor
-
de luchtcompressor van de olie vrije schroef
-
De Luchtcompressor van de olie Vrije Zuiger
-
Het hoofd van de luchtcompressor
-
Benzine Draagbare Generator
-
de vervangstukken van de luchtcompressor
-
Volledige verpakkingsmachine
zoekwoorden [ low noise rotary screw air compressor ] bij elkaar passen 54 producten.
Vervangende zuigercompressorkop olie gesmeerd luchtgekoeld model Dv-3080
| Glijmiddel: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
|---|---|
| Geluidsniveau: | 60 dB |
| Efficiëntie: | Tot 95% |
Olie gesmeerd zuiger aangedreven schroeftype wisselcompressor met 150L tank
| Koelmethode: | - Aircooled. |
|---|---|
| Snelheid: | 930RPM |
| Type: | Verplaatsingscompressorkop |
Positieve verplaatsing 8 Bar Reciprocating Piston Compressor hoofd Driecilinder
| Cylinder: | 65 mm*3 |
|---|---|
| Type: | Verplaatsingscompressorkop |
| Model: | DW-3065 |
4HP/3.0KW Stille omgekeerde zuigercompressor kop verstelbare snelheid 920 RPM 8bar druk
| Kracht: | 4 pk/3,0 kW |
|---|---|
| Geluidsniveau: | 60 dB |
| Snelheid: | 920 rpm |

