Alle producten
-
Multiverpakkingsmachine
-
De Compressor van de schroeflucht
-
De Machine van de Vffsverpakking
-
De vacuümmachine van de Verbindingsverpakking
-
De golfmachine van de Doosverpakking
-
de machine van de theezakjeverpakking
-
automatische kartonnerende machine
-
Aseptische kartonnen vulmachine
-
De Machine van robotpalletizer
-
Kop het Vullen Verzegelende Machine
-
De directe Compressor van de Aandrijvingslucht
-
Vergeldende Zuigercompressor
-
de luchtcompressor van de olie vrije schroef
-
De Luchtcompressor van de olie Vrije Zuiger
-
Het hoofd van de luchtcompressor
-
Benzine Draagbare Generator
-
de vervangstukken van de luchtcompressor
-
Volledige verpakkingsmachine
zoekwoorden [ low noise rotary screw air compressor ] bij elkaar passen 54 producten.
De elektrische Roterende Draagbare Compressor van de Hoge druklucht 28L 6.2m3/Min 50Hp 37kw 8bar
| naam: | Lage de Luchtcompressor 28L 6.2m3/Min 50Hp 37kw 8bar van de Energieverbruik Elektrische Roterende Dr |
|---|---|
| Luchtlevering: | 6.2m ³ /min |
| Elektriciteit: | 380/60 of 440/60 in drie stadia (V//Hz) |
45kw de Compressor van de schroeflucht Spiraalvormige 25um 68db1000mm 900kgs
| Naam: | Compressor van de de Schroeflucht van 45kw 60hp elegant-60A de Directe Gedreven Gebruikte Roterende |
|---|---|
| Luchtlevering: | 7.5m ³ /min |
| Elektriciteit: | 380/60 of 440/60 in drie stadia (V//Hz) |
Draagbare Industriële Roterende Schroeftype Luchtcompressor 30HP 580KGS
| Naam: | Compressor van de de Schroeflucht van 22kw 30hp elegant-30A de Directe Gedreven Gebruikte Roterende |
|---|---|
| Luchtlevering: | 3.4m ³ /min |
| Elektriciteit: | 380/60 of 440/60 in drie stadia (V//Hz) |
Van de de Schroeflucht van SKF Dragend van de de Compressorlucht Roterend het Beëindigenmannetje en Wijfje
| Type: | Compressorhoofd |
|---|---|
| toepassing: | voor de compressor van de schroeflucht |
| Materiaal: | Hoog quakitymateriaal |
1.2m3 Min 15 PK-van de de Compressor Dubbele Laag van de Olie Vrije Roterende Schroef de Deurstructuur
| Naam: | Gedreven de Riem van 15HP 11KW 8Bar gebruikte Roterende de Luchtcompressor van de Olie Vrije Schroef |
|---|---|
| Luchtlevering: | 1.2 m ³ /min |
| ELEKTRICITEIT: | 380/60 of 440/60 in drie stadia (V//Hz) |
0.7m3 Min Dry Screw Compressor Belt-Aandrijving 320KGS 62dB
| Naam: | Gedreven de Riem van 10HP 7.5KW 10Bar gebruikte Roterende de Luchtcompressor van de Olie Vrije Schro |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0,7 m ³ /min |
| ELEKTRICITEIT: | 380/60 of 440/60 in drie stadia (V//Hz) |
Elektrische luchtcompressor kop DW-3080 met synthetische olie 3 pk pk 0.8Mpa druk
| Model: | DW-3080 |
|---|---|
| Olie zichtglas: | - Ja, dat klopt. |
| Motor RPM: | 3450 |
Laag geluidsniveau 60DB 90mm*2 cilinder industriële kwaliteit reciprocating zuiger luchtcompressor hoofd voor prestaties
| Geluidsniveau: | 60 dB |
|---|---|
| Gewicht: | 29KG |
| Efficiëntie: | Tot 95% |

