Alle producten
-
Multiverpakkingsmachine
-
De Compressor van de schroeflucht
-
De Machine van de Vffsverpakking
-
De vacuümmachine van de Verbindingsverpakking
-
De golfmachine van de Doosverpakking
-
de machine van de theezakjeverpakking
-
automatische kartonnerende machine
-
Aseptische kartonnen vulmachine
-
De Machine van robotpalletizer
-
Kop het Vullen Verzegelende Machine
-
De directe Compressor van de Aandrijvingslucht
-
Vergeldende Zuigercompressor
-
de luchtcompressor van de olie vrije schroef
-
De Luchtcompressor van de olie Vrije Zuiger
-
Het hoofd van de luchtcompressor
-
Benzine Draagbare Generator
-
de vervangstukken van de luchtcompressor
-
Volledige verpakkingsmachine
zoekwoorden [ low noise rotary screw air compressor ] bij elkaar passen 54 producten.
Draagbare luchtcompressor met roterende schroef met laag geluid
| Number of Stages: | Two |
|---|---|
| Power: | Electric |
| Maintenance: | Low |
8 Bar Direct Aangedreven Olievrije Roterende Schroef Luchtcompressor 10HP 7.5KW
| Naam: | Gedreven de Riem van 10HP 7.5KW 8Bar gebruikte Roterende de Luchtcompressor van de Olie Vrije Schroe |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0,8 m ³ /min |
| Elektriciteit: | 380/60 of 440/60 in drie stadia (V//Hz) |
40HP Draagbare de Luchtcompressor 30kw van de 10 Bar Kleine Roterende Schroef
| Naam: | Compressor van de de Schroeflucht van 30kw 40hp elegant-40A 10Bar de Directe Gedreven Gebruikte Draa |
|---|---|
| Luchtlevering: | 3.4m ³ /min |
| ELEKTRICITEIT: | 380/60 of 440/60 in drie stadia (V//Hz) |
1280mm 50 Hp Rotary Screw Air Compressor Belt Drive 6.2m3 Min
| Naam: | Compressor van de de Schroeflucht van 37kw 50hp elegant-50A de Directe Gedreven Gebruikte Roterende |
|---|---|
| Luchtlevering: | 6.2m ³ /min |
| ELEKTRICITEIT: | 380/60 of 440/60 in drie stadia (V//Hz) |
Van de de Schroeflucht van 75kw Industriële Roterende Gedreven de Compressor Direct in drie stadia
| Naam: | Compressor van de de Schroeflucht van 75kw 100hp elegant-100A de Directe Gedreven Gebruikte Roterend |
|---|---|
| Luchtlevering: | 13.0m ³ /min |
| Elektriciteit: | 380/60 of 440/60 in drie stadia (V//Hz) |
25HP de industriële Roterende Compressor van de Schroeflucht
| Naam: | 25HP 18.5KW Compressor van de de Schroeflucht van de 8 Bar de Directe Gedreven Gebruikte Roterende O |
|---|---|
| Luchtlevering: | 2.62m ³ /min |
| ELEKTRICITEIT: | 380/60 of 440/60 in drie stadia (V//Hz) |
10bar de kleine Roterende Compressor van de Schroeflucht
| Naam: | Gedreven de Riem van 7.5kw 10hp elegant-10A 10bar gebruikte de Kleine Rotay-Compressor van de Schroe |
|---|---|
| Luchtlevering: | 1.0m ³ /min |
| ELEKTRICITEIT: | 220/60 of 440/60 in drie stadia (V//Hz) |
10 Compressor van de de Schroeflucht van PK de Roterende 7.5kw 1.1m3 Min Numerical Control
| Naam: | Gedreven de Riem van 7.5kw 10hp elegant-10A 8bar gebruikte de Kleine Rotay-Compressor van de Schroef |
|---|---|
| Luchtlevering: | 1.1m ³ /min |
| ELEKTRICITEIT: | 220/60 of 440/60 in drie stadia (V//Hz) |
Efficiënte schroefluchtcompressor met een oliegehalte ≤ 3 ppm Drukbereik 0,7-1,2 MPa
| Hoogte: | ≤1000m |
|---|---|
| Druk: | 0.7-1.2MPa |
| Omgevingstemperatuur: | -20℃~+45℃ |
12.5 Bar Oil Free Screw Air Compressor 380V Portable Rotary
| Naam: | Van de de Olie Vrije Schroef van elegant-15BF/12.5 12.5Bar Directe Gedreven Gebruikte Roterende de L |
|---|---|
| Luchtlevering: | 1.61m ³ /min |
| ELEKTRICITEIT: | 380/60 of 440/60 in drie stadia (V//Hz) |

