Alle producten
-
Multiverpakkingsmachine
-
De Compressor van de schroeflucht
-
De Machine van de Vffsverpakking
-
De vacuümmachine van de Verbindingsverpakking
-
De golfmachine van de Doosverpakking
-
de machine van de theezakjeverpakking
-
automatische kartonnerende machine
-
Aseptische kartonnen vulmachine
-
De Machine van robotpalletizer
-
Kop het Vullen Verzegelende Machine
-
De directe Compressor van de Aandrijvingslucht
-
Vergeldende Zuigercompressor
-
de luchtcompressor van de olie vrije schroef
-
De Luchtcompressor van de olie Vrije Zuiger
-
Het hoofd van de luchtcompressor
-
Benzine Draagbare Generator
-
de vervangstukken van de luchtcompressor
-
Volledige verpakkingsmachine
zoekwoorden [ reciprocating oil free piston air compressor ] bij elkaar passen 71 producten.
2 Riem van de de Compressoraandrijving van de cilinder4kw de Vergeldende Zuiger 5.5hp
| Naam: | Compressor van de de Zuigerlucht van 4kw 5.5hp 380v 2Cylinder de Riem Gedreven Vergeldende |
|---|---|
| Luchtlevering: | 1.6m ³ /min |
| Cilinder: | 100mm*3 |
De lage Compressor 10hp van de Trillings860rpm Vergeldende Zuiger
| Naam: | Compressor van de de Zuigerlucht van 7.5kw 10hp 380v 3Cylinder de Riem Gedreven Hoge Pressur |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.7m ³ /min |
| Druk: | 3.0Mpa/30bar |
Zuigertype van 10hp 7.5kw het Vergelden Compressor Lage Druk
| Naam: | Compressor van de de Zuigerlucht van 7.5kw 10hp 380v 3Cylinder de Riem Gedreven lage Pressur |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.9m ³ /min |
| Druk: | 1.0Mpa/10bar |
Laag onderhoud Reciprocating zuiger compressor kop 10HP Watergekoeld 60DB geluidsniveau cilinder drie
| Luchtlevering: | 00,9 m3/min |
|---|---|
| Snelheid: | 920 rpm |
| Efficiëntie: | Tot 95% |
Vervangende zuigercompressorkop olie gesmeerd luchtgekoeld model Dv-3080
| Glijmiddel: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
|---|---|
| Geluidsniveau: | 60 dB |
| Efficiëntie: | Tot 95% |
Gebruikte reciprocatieve zuigercompressor 220v De beste oplossing voor uw bedrijf
| Werkdruk: | 8 bar |
|---|---|
| Compressorfase: | Enig Stadium |
| Garantie: | 1 jaar |
Positieve verplaatsing 8 Bar Reciprocating Piston Compressor hoofd Driecilinder
| Cylinder: | 65 mm*3 |
|---|---|
| Type: | Verplaatsingscompressorkop |
| Model: | DW-3065 |
van de de Hoge drukzuiger van 15kw 20hp 380v Vergeldende de Zuigercompressor 3 Gedreven Cilinderriem
| Naam: | de Gedreven Hoge druk Piston760r van 15kw 20hp 380v 3Cylinder Riem/Min Riem van de de Compressoraand |
|---|---|
| Luchtlevering: | 1.2m ³ /min |
| Druk: | 3.0Mpa/30bar |
Industriële zuigergedreven twee-schroevencompressor met een druk van 10 bar en een snelheid van 900 r/min
| Model: | DW-0.9/8 |
|---|---|
| Macht (KW/HP): | 7.5/10 |
| Versnelling ((RPM)): | 2800 |
90×2mm cilinder luchtgekoelde reciprocating zuigercompressor 6HP/5.5KW koelmethode
| Model: | DW-0.6/8 |
|---|---|
| Macht (KW/HP): | 5.5/6.0 |
| Cylinderdiameter × nr.: | 90 × 2 |

