Alle producten
-
Multiverpakkingsmachine
-
De Compressor van de schroeflucht
-
De Machine van de Vffsverpakking
-
De vacuümmachine van de Verbindingsverpakking
-
De golfmachine van de Doosverpakking
-
de machine van de theezakjeverpakking
-
automatische kartonnerende machine
-
Aseptische kartonnen vulmachine
-
De Machine van robotpalletizer
-
Kop het Vullen Verzegelende Machine
-
De directe Compressor van de Aandrijvingslucht
-
Vergeldende Zuigercompressor
-
de luchtcompressor van de olie vrije schroef
-
De Luchtcompressor van de olie Vrije Zuiger
-
Het hoofd van de luchtcompressor
-
Benzine Draagbare Generator
-
de vervangstukken van de luchtcompressor
-
Volledige verpakkingsmachine
-
Mr. Isaac AsareOlar en het technische team van Xianyang Chic Machinery Co., Ltd. beantwoorden snel vragen en begeleiden het installatieteam door alles.En we zijn blij met deze aankoop..
zoekwoorden [ reciprocating oil free piston air compressor ] bij elkaar passen 71 producten.
Laag geluidsniveau 60DB 90mm*2 cilinder industriële kwaliteit reciprocating zuiger luchtcompressor hoofd voor prestaties
| Geluidsniveau: | 60 dB |
|---|---|
| Gewicht: | 29KG |
| Efficiëntie: | Tot 95% |
Olie de Vrije het Vergelden hoge druk van de Zuigercompressor 5.5HP 10bar
| naam: | Auto van de de Zuigerlucht van de Onderhoudsreeks Vergeldende de Compressorriem 5.5HP 10bar In drie |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.6m ³ /min |
| Cilinder: | 95mm*2 |
Zuigertype van 3000W 4HP de Eenvoudige Verrichting van de Luchtcompressor
| Naam: | van de de Cilinderriem Gedreven Vergeldende Zuiger van 11kw 15hp 380v 3 de Luchtcompressor |
|---|---|
| Luchtlevering: | 1.6m ³ /min |
| Cilinder: | 100mm*3 |
760r/Min Riem van de de Compressoraandrijving van de 30 Bar de Vergeldende Zuiger 20Hp
| Naam: | Compressor van de de Zuigerlucht van 15kw 20hp 380v 3Cylinder de Riem Gedreven Lage Pressur |
|---|---|
| Luchtlevering: | 1.2m ³ /min |
| Druk: | 3.0Mpa/30bar |
1.5KW 2 PK-het Hoofd van de Luchtcompressor voor Vergeldende Zuigercompressor
| Naam: | 1.5KW/2HP riem Gedreven Vergeldend de Compressorhoofd van de Zuigerlucht |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.17m ³ /min |
| Cilinder: | 55mm*2 |
4KW/5HP het riem Gedreven Vergeldende van het de zuigerhoofd van de luchtcompressor Type van Itly
| Naam: | Het Type van 4KW/5.0HP Itly Riem Gedreven Vergeldend de Compressorhoofd van de Zuigerlucht |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.5m ³ /min |
| Cilinder: | 90mm*2 |
2.2KW 3 PK-Dubbel de Zuigerhoofd 0.25m3/Min van de Luchtcompressor
| Naam: | 2.2KW/3.0HP riem Gedreven Vergeldend de Compressorhoofd van de Zuigerlucht |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.25m ³ /min |
| Cilinder: | 65mm*2 |
Van de de Luchtcompressor van 7.5KW 10HP de Pomphoofd voor Zuigertype Compressor
| Naam: | 7.5KW/10HP riem Gedreven Vergeldend de Compressorhoofd van de Zuigerlucht |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.9m ³ /min |
| Cilinder: | 80mm*3 |
230L Compressor de In twee stadia van de tankzuiger met Dubbele Cilinder
| naam: | Van de de Luchtcompressor van de zware industrie de Vergeldende Zuiger Riem 7.5kw 12.5bar In drie st |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.9m ³ /min |
| Cilinder: | 72mm*1; 90mm*2 |
De Luchtcompressor Hoofd0.36m3/min van het olie vrije ontwerp 3KW 4HP
| Naam: | 3KW/4.0HP riem Gedreven Vergeldend de Compressorhoofd van de Zuigerlucht |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.36m ³ /min |
| Cilinder: | 65mm*3 |

