Alle producten
-
Multiverpakkingsmachine
-
De Compressor van de schroeflucht
-
De Machine van de Vffsverpakking
-
De vacuümmachine van de Verbindingsverpakking
-
De golfmachine van de Doosverpakking
-
de machine van de theezakjeverpakking
-
automatische kartonnerende machine
-
Aseptische kartonnen vulmachine
-
De Machine van robotpalletizer
-
Kop het Vullen Verzegelende Machine
-
De directe Compressor van de Aandrijvingslucht
-
Vergeldende Zuigercompressor
-
de luchtcompressor van de olie vrije schroef
-
De Luchtcompressor van de olie Vrije Zuiger
-
Het hoofd van de luchtcompressor
-
Benzine Draagbare Generator
-
de vervangstukken van de luchtcompressor
-
Volledige verpakkingsmachine
zoekwoorden [ reciprocating oil free piston air compressor ] bij elkaar passen 71 producten.
80mm*3 Reciprocating zuiger compressor kop 10HP/7.5KW Positieve verplaatsing met luchtcompressor kop
| Type: | Compressor met positieve verplaatsing |
|---|---|
| Cylinder: | 80 mm*3 |
| Geluidsniveau: | 60 dB |
380v 3 Riem van de de Compressoraandrijving van de Cilinder7.5kw 10Hp de Vergeldende Zuiger
| Naam: | Compressor van de de Zuigerlucht van 7.5kw 10hp 380v 3Cylinder de Riem Gedreven Vergeldende |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.5m ³ /min |
| Cilinder: | 95mm*2 55mm*1 |
11kw Riem van de de Compressoraandrijving van de lage Druk de Vergeldende Zuiger 15Hp
| Naam: | Compressor van de de Zuigerlucht van 11kw 15hp 380v 3Cylinder de Riem Gedreven Lage Pressur |
|---|---|
| Luchtlevering: | 1.6m ³ /min |
| Druk: | 1.0Mpa/10bar |
15kw de Aandrijvingsriem 20Hp van de hoge druk Horizontale Vergeldende Compressor
| Naam: | Compressor van de de Zuigerlucht van 15kw 20hp 380v 3Cylinder de Riem Gedreven Hoge Pressur |
|---|---|
| Luchtlevering: | 1.2m ³ /min |
| Druk: | 3.0Mpa/30bar |
van 0.8Mpa 115psi de Roterende Hoofd 4 HP Hoge druk van de Schroefcompressor
| Naam: | 3KW/4.0HP riem Gedreven Vergeldend de Compressorhoofd van de Zuigerlucht |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.36m ³ /min |
| Cilinder: | 65mm*3 |
0.9m3/min 10 HP-de Hoofd eenvoudige verrichting van de Vervangingscompressor
| Naam: | 7.5KW/10HP riem Gedreven Vergeldend de Compressorhoofd van de Zuigerlucht |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.9m ³ /min |
| Cilinder: | 80mm*3 |
Van de de Schroefcompressor van 15KW 20HP de Hoofdlevering van de de Enige Fase Snelle Lucht
| Naam: | 15KW/20HP riem Gedreven Vergeldend de Compressorhoofd van de Zuigerlucht |
|---|---|
| Luchtlevering: | 2.0m ³ /min |
| Cilinder: | 120mm*3 |
380v 3 van de de Zuigercompressor van de Cilinder15kw Hoge druk de Aandrijvingsriem 20Hp
| Naam: | Compressor van de de Zuigerlucht van 15kw 20hp 380v 3Cylinder de Riem Gedreven Lage Pressur |
|---|---|
| Luchtlevering: | 1.2m ³ /min |
| Druk: | 3.0Mpa/30bar |
De de Luchtpomp van 3KW 4HP leidt Dubbele Cilinder Lage Trilling
| Naam: | Het Type van 3KW/4.0HP Itly Riem Gedreven Vergeldend de Compressorhoofd van de Zuigerlucht |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.3m ³ /min |
| Cilinder: | 70mm*2 |
1.0HP vergeldende de Riemv8 Enige Fase van de Zuigercompressor
| Naam: | 0.75KW/1.0HP eenfasige Riem Gedreven Vergeldende de Compressormachine van de Zuigerlucht |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.036m ³ /min |
| Cilinder: | 51mm*1 |

