Alle producten
-
Multiverpakkingsmachine
-
De Compressor van de schroeflucht
-
De Machine van de Vffsverpakking
-
De vacuümmachine van de Verbindingsverpakking
-
De golfmachine van de Doosverpakking
-
de machine van de theezakjeverpakking
-
automatische kartonnerende machine
-
Aseptische kartonnen vulmachine
-
De Machine van robotpalletizer
-
Kop het Vullen Verzegelende Machine
-
De directe Compressor van de Aandrijvingslucht
-
Vergeldende Zuigercompressor
-
de luchtcompressor van de olie vrije schroef
-
De Luchtcompressor van de olie Vrije Zuiger
-
Het hoofd van de luchtcompressor
-
Benzine Draagbare Generator
-
de vervangstukken van de luchtcompressor
-
Volledige verpakkingsmachine
zoekwoorden [ reciprocating oil free piston air compressor ] bij elkaar passen 71 producten.
De zuivere Tank van de Luchtstroom10hp Horizontale Vergeldende Compressor 270L
| Naam: | Compressor van de de Zuigerlucht van 7.5kw 10hp 380v 3Cylinder de Riem Gedreven Vergeldende |
|---|---|
| Luchtlevering: | 1.13m ³ /min |
| Cilinder: | 95mm*3 |
11kw Riem van de de Compressoraandrijving van de hoge druk de Vergeldende Lucht 15Hp
| Naam: | Compressor van de de Zuigerlucht van 11kw 15hp 380v 3Cylinder de Riem Gedreven Lage Pressur |
|---|---|
| Luchtlevering: | 1.6m ³ /min |
| Druk: | 4.0Mpa/40bar |
Één Laag de Compressorhoofd van de Cilinder1.5kw 2.0HP Lucht/Hoge druk
| Naam: | Compresso0.75KW/1.0HP het Riem Gedreven Vergeldende Hoofd van de Zuigerlucht r |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.17m ³ /min |
| Cilinder: | 51mm*2 |
Laag onderhoud 5.5HP luchtgekoelde reciprocating zuiger compressor hoofd voor industriële luchtcompressor luchtkoeler
| Onderhoud: | Onderhoudsarme |
|---|---|
| Koelmethode: | met luchtkoeling |
| Geluidsniveau: | 60 dB |
Luchtcompressor Kit met gebruikersvriendelijke industriële kracht reciprocating zuigercompressor
| Gewicht: | 65 kg |
|---|---|
| Werkdruk: | 8 bar |
| Toepassing: | Mijnbouw |
Gebruikte mijnluchtcompressor set, 8 bar druk mijnbouw industriële reciprocatieve zuigercompressor
| Afmetingen: | 1200 mm x 800 mm x 1000 mm |
|---|---|
| Compressorfase: | Enig Stadium |
| Verplaatsing: | 170 l/min. |
380V 100 van de de Compressorzuiger van de Literriem Gedreven Lucht Industriële Elektrisch
| Naam: | V-0.6/8 Compressor van de de Zuiger Industriële Elektrische Vergeldende Zuiger van 6HP 380V 100L de |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.6m ³ /min |
| Cilinder: | 90mm*2 |
380V 100 van de de Compressorzuiger van de Literriem Gedreven Lucht Industriële Elektrisch
| Naam: | V-0.6/8 Compressor van de de Zuiger Industriële Elektrische Vergeldende Zuiger van 6HP 380V 100L de |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.6m ³ /min |
| Cilinder: | 90mm*2 |
Hoogdruk en grote schroefluchtscompressor verbeteren industriële processen
| Startmethode: | permanente magneet variabele frequentie |
|---|---|
| Spanning: | 380V/50Hz |
| Omgevingstemperatuur: | -20℃~+45℃ |
Riem van de de Compressoraandrijving van de olie de Vrije 3kw Vergeldende Zuiger 10hp
| Naam: | van de de Cilinderriem Gedreven Vergeldende Zuiger van 7.5kw 10hp 380v 2 de Luchtcompressor |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.5m ³ /min |
| Druk: | 3.0Mpa/30bar |

