Alle producten
-
Multiverpakkingsmachine
-
De Compressor van de schroeflucht
-
De Machine van de Vffsverpakking
-
De vacuümmachine van de Verbindingsverpakking
-
De golfmachine van de Doosverpakking
-
de machine van de theezakjeverpakking
-
automatische kartonnerende machine
-
Aseptische kartonnen vulmachine
-
De Machine van robotpalletizer
-
Kop het Vullen Verzegelende Machine
-
De directe Compressor van de Aandrijvingslucht
-
Vergeldende Zuigercompressor
-
de luchtcompressor van de olie vrije schroef
-
De Luchtcompressor van de olie Vrije Zuiger
-
Het hoofd van de luchtcompressor
-
Benzine Draagbare Generator
-
de vervangstukken van de luchtcompressor
-
Volledige verpakkingsmachine
-
Mr. Isaac AsareOlar en het technische team van Xianyang Chic Machinery Co., Ltd. beantwoorden snel vragen en begeleiden het installatieteam door alles.En we zijn blij met deze aankoop..
zoekwoorden [ 7 5kw three piston air compressor ] bij elkaar passen 50 producten.
230L Compressor de In twee stadia van de tankzuiger met Dubbele Cilinder
| naam: | Van de de Luchtcompressor van de zware industrie de Vergeldende Zuiger Riem 7.5kw 12.5bar In drie st |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.9m ³ /min |
| Cilinder: | 72mm*1; 90mm*2 |
Riem van de de Compressoraandrijving van de olie de Vrije 3kw Vergeldende Zuiger 10hp
| Naam: | van de de Cilinderriem Gedreven Vergeldende Zuiger van 7.5kw 10hp 380v 2 de Luchtcompressor |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.5m ³ /min |
| Druk: | 3.0Mpa/30bar |
0.9m3/min 10 HP-de Hoofd eenvoudige verrichting van de Vervangingscompressor
| Naam: | 7.5KW/10HP riem Gedreven Vergeldend de Compressorhoofd van de Zuigerlucht |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.9m ³ /min |
| Cilinder: | 80mm*3 |
De de Luchtpomp van 3KW 4HP leidt Dubbele Cilinder Lage Trilling
| Naam: | Het Type van 3KW/4.0HP Itly Riem Gedreven Vergeldend de Compressorhoofd van de Zuigerlucht |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.3m ³ /min |
| Cilinder: | 70mm*2 |
Zuigertype van 10hp 7.5kw het Vergelden Compressor Lage Druk
| Naam: | Compressor van de de Zuigerlucht van 7.5kw 10hp 380v 3Cylinder de Riem Gedreven lage Pressur |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.9m ³ /min |
| Druk: | 1.0Mpa/10bar |
Laag onderhoud Reciprocating zuiger compressor kop 10HP Watergekoeld 60DB geluidsniveau cilinder drie
| Luchtlevering: | 00,9 m3/min |
|---|---|
| Snelheid: | 920 rpm |
| Efficiëntie: | Tot 95% |
Vervangende zuigercompressorkop olie gesmeerd luchtgekoeld model Dv-3080
| Glijmiddel: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
|---|---|
| Geluidsniveau: | 60 dB |
| Efficiëntie: | Tot 95% |
DV-2065 Duurzame kolvencompressor 60-90 dB lage geluidsdrukcompressor met positieve verplaatsing
| Toepassing: | Industrieel, Commercieel, Woon |
|---|---|
| Glijmiddel: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Snelheid: | 920 RPM |
Olie gesmeerd zuiger aangedreven schroeftype wisselcompressor met 150L tank
| Koelmethode: | - Aircooled. |
|---|---|
| Snelheid: | 930RPM |
| Type: | Verplaatsingscompressorkop |
Automatische zak poederverpakkingsmachine voor voedsel Doypack vullen van koffie melk
| Naam van het product: | AUTOMATISCHE OVEN-POSITIES VOORGEMAAKTE MACHINE voor het verpakken van zakjes |
|---|---|
| Verpakkingssnelheid: | Maximaal 60 zakken/min |
| Grootte van de zak: | L100-300mm W70-200mm |

