Alle producten
-
Multiverpakkingsmachine
-
De Compressor van de schroeflucht
-
De Machine van de Vffsverpakking
-
De vacuümmachine van de Verbindingsverpakking
-
De golfmachine van de Doosverpakking
-
de machine van de theezakjeverpakking
-
automatische kartonnerende machine
-
Aseptische kartonnen vulmachine
-
De Machine van robotpalletizer
-
Kop het Vullen Verzegelende Machine
-
De directe Compressor van de Aandrijvingslucht
-
Vergeldende Zuigercompressor
-
de luchtcompressor van de olie vrije schroef
-
De Luchtcompressor van de olie Vrije Zuiger
-
Het hoofd van de luchtcompressor
-
Benzine Draagbare Generator
-
de vervangstukken van de luchtcompressor
-
Volledige verpakkingsmachine
zoekwoorden [ 7 5kw three piston air compressor ] bij elkaar passen 12 producten.
van de de Zuigerlucht van 435psi 7.5kw Drie de Aandrijving van de de Compressor4hp Riem
| Naam: | Compressor van de de Zuigerlucht van 7.5kw 10hp 380v 3Cylinder de Riem Gedreven Vergeldende |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.5m ³ /min |
| Cilinder: | 95mm*2 55mm*1 |
De compacte van de de Luchtcompressor van de structuur Dubbele Zuiger Riem 7.5kw 8bar In drie stadia
| naam: | Van de de Luchtcompressor van de zware industrie de Vergeldende Zuiger Riem 7.5kw 8bar In drie stadi |
|---|---|
| Luchtlevering: | 1.0m ³ /min |
| Cilinder: | 90mm*3 |
200l de Luchtcompressor 50hz 0.5m3 Min van de riem Vergeldende Zuiger
| Naam: | W-0.5/30 van de zuigertype drie van 180L 380V 7.5kw hoofdriem gedreven de luchtcompressor |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.5m ³ /min |
| Cilinder: | 95mm*2 55mm*1 |
W 0,5 7.5kw de Compressor180l Drie Hoofd van de Lucht Vergeldend Zuiger
| Naam: | W-0.5/30 van de zuigertype drie van 180L 380V 7.5kw hoofdriem gedreven de luchtcompressor |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.5m ³ /min |
| Cilinder: | 95mm*2 55mm*1 |
20pk kleine dubbele schroef luchtcompressor 15kw elektrische draagbare zuiger 8 bar
| Naam: | 20 pk kleine dubbele schroef luchtcompressor schroef luchtcompressor 15kw elektrische draagbare zuig |
|---|---|
| Luchtlevering: | 3,1 m³/min |
| Elektriciteit: | 380/60 of 440/60 in drie stadia (V//Hz) |
25 van de de Schroeflucht van PK Kleine de Compressor18.5kw Elektrische Draagbare Zuiger 8 Bar
| Naam: | van de de Aandrijvingsschroef van 18.5kw 25hp elegant-25A 8bar Directe Gedreven Gebruikte Directe de |
|---|---|
| Luchtlevering: | 3.1m ³ /min |
| ELEKTRICITEIT: | 380/60 of 440/60 in drie stadia (V//Hz) |
Van de Start20hp van de machtsfrequentie de Compressor Elektrische Draagbare Zuiger Dubbele Schroeflucht 8 Bar
| naam: | Van de Start20hp van de machtsfrequentie de Compressor15kw Elektrische Draagbare Zuiger Kleine Dubbe |
|---|---|
| Luchtlevering: | 3.1m ³ /min |
| Elektriciteit: | 380/60 of 440/60 in drie stadia (V//Hz) |
20 PK Kleine Dubbele Schroef Luchtcompressor Boss Air End 15kw 8 Bar
| Naam: | 20 PK Kleine Dubbele Schroef Luchtcompressor Boss Air End 15kw 8 Bar |
|---|---|
| Luchtlevering: | 3,1 m³/min |
| Elektriciteit: | 380/60 of 440/60 in drie stadia (V//Hz) |
Eenvoudige crank-reciprocatingcompressor met laag onderhoud Luchtgekoeld voor luchtcompressorkop DV-2065
| Snelheid: | 920PRM |
|---|---|
| Efficiëntie: | Tot 95% |
| Glijmiddel: | met een gewicht van niet meer dan 50 g/m2 |
230L Compressor de In twee stadia van de tankzuiger met Dubbele Cilinder
| naam: | Van de de Luchtcompressor van de zware industrie de Vergeldende Zuiger Riem 7.5kw 12.5bar In drie st |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.9m ³ /min |
| Cilinder: | 72mm*1; 90mm*2 |

