Alle producten
-
Multiverpakkingsmachine
-
De Compressor van de schroeflucht
-
De Machine van de Vffsverpakking
-
De vacuümmachine van de Verbindingsverpakking
-
De golfmachine van de Doosverpakking
-
de machine van de theezakjeverpakking
-
automatische kartonnerende machine
-
Aseptische kartonnen vulmachine
-
De Machine van robotpalletizer
-
Kop het Vullen Verzegelende Machine
-
De directe Compressor van de Aandrijvingslucht
-
Vergeldende Zuigercompressor
-
de luchtcompressor van de olie vrije schroef
-
De Luchtcompressor van de olie Vrije Zuiger
-
Het hoofd van de luchtcompressor
-
Benzine Draagbare Generator
-
de vervangstukken van de luchtcompressor
-
Volledige verpakkingsmachine
-
Mr. Isaac AsareOlar en het technische team van Xianyang Chic Machinery Co., Ltd. beantwoorden snel vragen en begeleiden het installatieteam door alles.En we zijn blij met deze aankoop..
zoekwoorden [ 7 5kw three piston air compressor ] bij elkaar passen 50 producten.
De zuivere Tank van de Luchtstroom10hp Horizontale Vergeldende Compressor 270L
| Naam: | Compressor van de de Zuigerlucht van 7.5kw 10hp 380v 3Cylinder de Riem Gedreven Vergeldende |
|---|---|
| Luchtlevering: | 1.13m ³ /min |
| Cilinder: | 95mm*3 |
7.5KW Silent Oil Free Compressor Blue 970L Min Copper Wire Motor
| Naam: | van de de Olie de Vrije Industriële Zuiger van 0.8Mpa 10Hp 380v Blauwe 180L Tank van de de Luchtcomp |
|---|---|
| Luchtcapaciteit: | 970L/min |
| N.weigh: | 182KGS |
25 van de de Schroeflucht van PK Kleine de Compressor18.5kw Elektrische Draagbare Zuiger 8 Bar
| Naam: | van de de Aandrijvingsschroef van 18.5kw 25hp elegant-25A 8bar Directe Gedreven Gebruikte Directe de |
|---|---|
| Luchtlevering: | 3.1m ³ /min |
| ELEKTRICITEIT: | 380/60 of 440/60 in drie stadia (V//Hz) |
Van de Start20hp van de machtsfrequentie de Compressor Elektrische Draagbare Zuiger Dubbele Schroeflucht 8 Bar
| naam: | Van de Start20hp van de machtsfrequentie de Compressor15kw Elektrische Draagbare Zuiger Kleine Dubbe |
|---|---|
| Luchtlevering: | 3.1m ³ /min |
| Elektriciteit: | 380/60 of 440/60 in drie stadia (V//Hz) |
20 PK Kleine Dubbele Schroef Luchtcompressor Boss Air End 15kw 8 Bar
| Naam: | 20 PK Kleine Dubbele Schroef Luchtcompressor Boss Air End 15kw 8 Bar |
|---|---|
| Luchtlevering: | 3,1 m³/min |
| Elektriciteit: | 380/60 of 440/60 in drie stadia (V//Hz) |
1800w van de de Luchtcompressor van de motoraandrijving Zuigertype 56mm Koperdraad
| Naam: | OEM 1800w 2.5hp 2024B de Directe Draad van het de Compressorkoper van de Aandrijvingslucht |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.206m ³ /min |
| Cilinder: | 47mm*1 |
0.8Mpa de directe Compressor van de Aandrijvingslucht Ac Draagbare 24L 0.206m3 Min
| Naam: | Kleine Draagbare 0.206m ³/Compressor van de de Wisselstroom de Directe Gedreven Lucht van Min Capaci |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.206m ³ /min |
| Cilinder: | 47mm*1 |
24 het Type van liter Elektrische 2800Rpm Zuiger Luchtcompressor met Tank
| Naam: | 24 Compressor van de de Aandrijvingslucht van liter de Elektrische Direcr 2hp 115 Psi 2800 T/min 8 B |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.206m ³ /min |
| Cilinder: | 47mm*1 |
80mm*3 Reciprocating zuiger compressor kop 10HP/7.5KW Positieve verplaatsing met luchtcompressor kop
| Type: | Compressor met positieve verplaatsing |
|---|---|
| Cylinder: | 80 mm*3 |
| Geluidsniveau: | 60 dB |
Laag onderhoud 5.5HP luchtgekoelde reciprocating zuiger compressor hoofd voor industriële luchtcompressor luchtkoeler
| Onderhoud: | Onderhoudsarme |
|---|---|
| Koelmethode: | met luchtkoeling |
| Geluidsniveau: | 60 dB |

