Alle producten
-
Multiverpakkingsmachine
-
De Compressor van de schroeflucht
-
De Machine van de Vffsverpakking
-
De vacuümmachine van de Verbindingsverpakking
-
De golfmachine van de Doosverpakking
-
de machine van de theezakjeverpakking
-
automatische kartonnerende machine
-
Aseptische kartonnen vulmachine
-
De Machine van robotpalletizer
-
Kop het Vullen Verzegelende Machine
-
De directe Compressor van de Aandrijvingslucht
-
Vergeldende Zuigercompressor
-
de luchtcompressor van de olie vrije schroef
-
De Luchtcompressor van de olie Vrije Zuiger
-
Het hoofd van de luchtcompressor
-
Benzine Draagbare Generator
-
de vervangstukken van de luchtcompressor
-
Volledige verpakkingsmachine
-
Mr. Isaac AsareOlar en het technische team van Xianyang Chic Machinery Co., Ltd. beantwoorden snel vragen en begeleiden het installatieteam door alles.En we zijn blij met deze aankoop..
zoekwoorden [ 7 5kw three piston air compressor ] bij elkaar passen 50 producten.
0.8Mpa directe de Compressorschroef 120V Gray Slient van de Aandrijvingslucht
| Macht: | 1.5kw/2hp |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.206m ³ /min |
| Cilinder: | 47mm*1 |
5.5kw enige Fase het Vergelden het Gebruik van de de Vervangingsveiligheid van de Zuigercompressor
| naam: | Zware industrie het Vergelden van de de Compressorriem 5.5kw 12.5bar van de Zuigerlucht de Enige Fas |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.67m ³ /min |
| Cilinder: | 90mm*1; 50mm*1 |
380v 3 Riem van de de Compressoraandrijving van de Cilinder7.5kw 10Hp de Vergeldende Zuiger
| Naam: | Compressor van de de Zuigerlucht van 7.5kw 10hp 380v 3Cylinder de Riem Gedreven Vergeldende |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.5m ³ /min |
| Cilinder: | 95mm*2 55mm*1 |
W 0,5 7.5kw de Compressor180l Drie Hoofd van de Lucht Vergeldend Zuiger
| Naam: | W-0.5/30 van de zuigertype drie van 180L 380V 7.5kw hoofdriem gedreven de luchtcompressor |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.5m ³ /min |
| Cilinder: | 95mm*2 55mm*1 |
De lage Compressor 10hp van de Trillings860rpm Vergeldende Zuiger
| Naam: | Compressor van de de Zuigerlucht van 7.5kw 10hp 380v 3Cylinder de Riem Gedreven Hoge Pressur |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.7m ³ /min |
| Druk: | 3.0Mpa/30bar |
Vergeldende de Zuigercompressor van 4hp 300L met Zelfbeschermingssysteem
| Naam: | van de de Cilinderriem Gedreven Vergeldende Zuiger van 7.5kw 10hp 380v 2 de Luchtcompressor |
|---|---|
| Luchtlevering: | 1.05m ³ /min |
| Cilinder: | 105mm*2 55mm*2 |
120V kies van de de Aandrijvingsriem van de Zuigercompressor het Koperdraad 22kg 2024B uit
| Macht: | 1.5kw/2hp |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.206m ³ /min |
| Cilinder: | 47mm*1 |
1.8HP 2.5KW 380V/Hz reciprocating piston compressor met maximale druk van 115/8 psi/bar
| Model: | DV-0.17/8 |
|---|---|
| Maximale druk ((psi/bar): | 115/8 |
| Macht (KW/HP): | 1.8/2.5 |
Eenvoudige crank-reciprocatingcompressor met laag onderhoud Luchtgekoeld voor luchtcompressorkop DV-2065
| Snelheid: | 920PRM |
|---|---|
| Efficiëntie: | Tot 95% |
| Glijmiddel: | met een gewicht van niet meer dan 50 g/m2 |
90×2mm cilinder luchtgekoelde reciprocating zuigercompressor 6HP/5.5KW koelmethode
| Model: | DW-0.6/8 |
|---|---|
| Macht (KW/HP): | 5.5/6.0 |
| Cylinderdiameter × nr.: | 90 × 2 |

