Alle producten
-
Multiverpakkingsmachine
-
De Compressor van de schroeflucht
-
De Machine van de Vffsverpakking
-
De vacuümmachine van de Verbindingsverpakking
-
De golfmachine van de Doosverpakking
-
de machine van de theezakjeverpakking
-
automatische kartonnerende machine
-
Aseptische kartonnen vulmachine
-
De Machine van robotpalletizer
-
Kop het Vullen Verzegelende Machine
-
De directe Compressor van de Aandrijvingslucht
-
Vergeldende Zuigercompressor
-
de luchtcompressor van de olie vrije schroef
-
De Luchtcompressor van de olie Vrije Zuiger
-
Het hoofd van de luchtcompressor
-
Benzine Draagbare Generator
-
de vervangstukken van de luchtcompressor
-
Volledige verpakkingsmachine
zoekwoorden [ 2 cylinders air compressor head ] bij elkaar passen 60 producten.
Olie zichtglas en 3 pk pk in 120V/240V Spanning luchtcompressor hoofd voor industriële
| Motor RPM: | 3450 |
|---|---|
| Cylinder: | 90 mm*2 |
| Paardenkracht: | 3 HP |
14 Cfm 40 Psi Campbell Hausfeld gietijzeren luchtcompressor hoofd 10 gallon tankcapaciteit
| Paardenkracht: | 3 HP |
|---|---|
| Druk: | 0.8Mpa/115psi |
| Spanning: | 120 V/240 V |
Elektrische luchtcompressorkop met 3450 motorrpm en oliezichtglas
| Motor RPM: | 3450 |
|---|---|
| Olietype: | synthetische |
| Typ van pomp: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
Elektrische gietijzeren luchtcompressor kop voor 30 gallon tanks 125 PSI Max druk
| Olietype: | synthetische |
|---|---|
| Maximale druk: | 125 psi |
| Ampèren: | 15/7.5 |
Elektrische luchtcompressor kop DW-3080 met synthetische olie 3 pk pk 0.8Mpa druk
| Model: | DW-3080 |
|---|---|
| Olie zichtglas: | - Ja, dat klopt. |
| Motor RPM: | 3450 |
Laag geluidsniveau 60DB 90mm*2 cilinder industriële kwaliteit reciprocating zuiger luchtcompressor hoofd voor prestaties
| Geluidsniveau: | 60 dB |
|---|---|
| Gewicht: | 29KG |
| Efficiëntie: | Tot 95% |
7.5KW/10HP de vergeldende van de de Luchtcompressor van de Olie Vrije Zuiger Hoofd Gedreven Riem
| naam: | 7.5KW/10HP het riem Gedreven Vergeldende Hoofd van de de Luchtcompressor van de Olie Vrije Zuiger |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.6m ³ /min |
| Cilinder: | 95mm*3 |
4KW/5HP het riem Gedreven Vergeldende van het de zuigerhoofd van de luchtcompressor Type van Itly
| Naam: | Het Type van 4KW/5.0HP Itly Riem Gedreven Vergeldend de Compressorhoofd van de Zuigerlucht |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.5m ³ /min |
| Cilinder: | 90mm*2 |
2.2KW 3 PK-Dubbel de Zuigerhoofd 0.25m3/Min van de Luchtcompressor
| Naam: | 2.2KW/3.0HP riem Gedreven Vergeldend de Compressorhoofd van de Zuigerlucht |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.25m ³ /min |
| Cilinder: | 65mm*2 |
De de Luchtpomp van 3KW 4HP leidt Dubbele Cilinder Lage Trilling
| Naam: | Het Type van 3KW/4.0HP Itly Riem Gedreven Vergeldend de Compressorhoofd van de Zuigerlucht |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.3m ³ /min |
| Cilinder: | 70mm*2 |

