Alle producten
-
Multiverpakkingsmachine
-
De Compressor van de schroeflucht
-
De Machine van de Vffsverpakking
-
De vacuümmachine van de Verbindingsverpakking
-
De golfmachine van de Doosverpakking
-
de machine van de theezakjeverpakking
-
automatische kartonnerende machine
-
Aseptische kartonnen vulmachine
-
De Machine van robotpalletizer
-
Kop het Vullen Verzegelende Machine
-
De directe Compressor van de Aandrijvingslucht
-
Vergeldende Zuigercompressor
-
de luchtcompressor van de olie vrije schroef
-
De Luchtcompressor van de olie Vrije Zuiger
-
Het hoofd van de luchtcompressor
-
Benzine Draagbare Generator
-
de vervangstukken van de luchtcompressor
-
Volledige verpakkingsmachine
-
Mr. Isaac AsareOlar en het technische team van Xianyang Chic Machinery Co., Ltd. beantwoorden snel vragen en begeleiden het installatieteam door alles.En we zijn blij met deze aankoop..
zoekwoorden [ 2 cylinders air compressor head ] bij elkaar passen 60 producten.
Eenvoudige crank-reciprocatingcompressor met laag onderhoud Luchtgekoeld voor luchtcompressorkop DV-2065
| Snelheid: | 920PRM |
|---|---|
| Efficiëntie: | Tot 95% |
| Glijmiddel: | met een gewicht van niet meer dan 50 g/m2 |
Van de de Luchtcompressor van 7.5KW 10HP de Pomphoofd voor Zuigertype Compressor
| Naam: | 7.5KW/10HP riem Gedreven Vergeldend de Compressorhoofd van de Zuigerlucht |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.9m ³ /min |
| Cilinder: | 80mm*3 |
van 0.8Mpa 115psi de Roterende Hoofd 4 HP Hoge druk van de Schroefcompressor
| Naam: | 3KW/4.0HP riem Gedreven Vergeldend de Compressorhoofd van de Zuigerlucht |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.36m ³ /min |
| Cilinder: | 65mm*3 |
0.9m3/min 10 HP-de Hoofd eenvoudige verrichting van de Vervangingscompressor
| Naam: | 7.5KW/10HP riem Gedreven Vergeldend de Compressorhoofd van de Zuigerlucht |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.9m ³ /min |
| Cilinder: | 80mm*3 |
Van de de Schroefcompressor van 15KW 20HP de Hoofdlevering van de de Enige Fase Snelle Lucht
| Naam: | 15KW/20HP riem Gedreven Vergeldend de Compressorhoofd van de Zuigerlucht |
|---|---|
| Luchtlevering: | 2.0m ³ /min |
| Cilinder: | 120mm*3 |
Laag onderhoud 5.5HP luchtgekoelde reciprocating zuiger compressor hoofd voor industriële luchtcompressor luchtkoeler
| Onderhoud: | Onderhoudsarme |
|---|---|
| Koelmethode: | met luchtkoeling |
| Geluidsniveau: | 60 dB |
400L de vergeldende Compressor van de Zuigerlucht
| Naam: | 15KW 3 Hoofd 2.0/8 de Riem Gedreven Vergeldende Compressor van de Zuigerlucht 400l |
|---|---|
| Luchtlevering: | 2.0m ³ /min |
| Cilinder: | 120mm*3 |
3 pk elektrische twee-stappen luchtcompressor pomp 10 gallon tankcapaciteit voor professionele
| Paardenkracht: | 3 HP |
|---|---|
| Cfm @ 40 Psi: | 14 |
| Aantal cilinders: | 2 |
ABC-123 luchtcompressor reparatie onderdelen cilinderkop
| Steekproevenlevering: | Binnen 7 dagen als we voorraad hebben |
|---|---|
| Markt: | Wereldwijd |
| Luchtlevering: | 18 CFM |
220V luchtcompressor Onderdelen 8200848916 cilinderkop
| Markt: | Wereldwijd |
|---|---|
| Luchtlevering: | 18 CFM |
| Verslag van de test van de machine: | Voorziening |

