Alle producten
-
Multiverpakkingsmachine
-
De Compressor van de schroeflucht
-
De Machine van de Vffsverpakking
-
De vacuümmachine van de Verbindingsverpakking
-
De golfmachine van de Doosverpakking
-
de machine van de theezakjeverpakking
-
automatische kartonnerende machine
-
Aseptische kartonnen vulmachine
-
De Machine van robotpalletizer
-
Kop het Vullen Verzegelende Machine
-
De directe Compressor van de Aandrijvingslucht
-
Vergeldende Zuigercompressor
-
de luchtcompressor van de olie vrije schroef
-
De Luchtcompressor van de olie Vrije Zuiger
-
Het hoofd van de luchtcompressor
-
Benzine Draagbare Generator
-
de vervangstukken van de luchtcompressor
-
Volledige verpakkingsmachine
-
Mr. Isaac AsareOlar en het technische team van Xianyang Chic Machinery Co., Ltd. beantwoorden snel vragen en begeleiden het installatieteam door alles.En we zijn blij met deze aankoop..
zoekwoorden [ 2 cylinders air compressor head ] bij elkaar passen 66 producten.
Positieve verplaatsing 8 Bar Reciprocating Piston Compressor hoofd Driecilinder
| Cylinder: | 65 mm*3 |
|---|---|
| Type: | Verplaatsingscompressorkop |
| Model: | DW-3065 |
220V luchtcompressor Onderdelen 8200848916 cilinderkop
| Markt: | Wereldwijd |
|---|---|
| Luchtlevering: | 18 CFM |
| Verslag van de test van de machine: | Voorziening |
210L Min Oil Free Piston Air Compressor Red 3 Head Motor Direct Driven
| Naam: | Van de de Luchtcompressor van de olie de Vrije Stille Zuiger Fabrikant In China Drie Hoofdrood |
|---|---|
| Luchtstroom: | 210L/min |
| ELEKTRICITEIT: | 220V/60Hz |
15hp vergeldend de Compressorriem Gedreven 300l 3 Hoofd van de Zuigerlucht
| Naam: | 15hp 3 Hoofd 1.5/8 de Riem Gedreven Vergeldende Compressor van de Zuigerlucht 300l |
|---|---|
| Luchtlevering: | 1.5m ³ /min |
| Cilinder: | 1000mm*3 |
400L de vergeldende Compressor van de Zuigerlucht
| Naam: | 15KW 3 Hoofd 2.0/8 de Riem Gedreven Vergeldende Compressor van de Zuigerlucht 400l |
|---|---|
| Luchtlevering: | 2.0m ³ /min |
| Cilinder: | 120mm*3 |
2400W Mute Air Compressor 60MM Noiseless Double Nozzles Aluminum Alloy Body
| Naam: | W-750X3/70 Fabrikant van de de Luchtcompressor van de Olie de Vrije Stille Zuiger in China drie hoof |
|---|---|
| Luchtstroom: | 210L/min |
| ELEKTRICITEIT: | 220V/60Hz |
180L Oil Free Piston Air Compressor 3 Head 10Hp Belt Driven Type
| Naam: | het type van 0.8Mpa 10Hp 380v de Riem Gedreven van de Olie Vrije Zuiger Blauwe 180L Tank van de de L |
|---|---|
| Luchtcapaciteit: | 1300L/min |
| N.weigh: | 280kgs |
3 pk elektrische twee-stappen luchtcompressor pomp 10 gallon tankcapaciteit voor professionele
| Paardenkracht: | 3 HP |
|---|---|
| Cfm @ 40 Psi: | 14 |
| Aantal cilinders: | 2 |
Vervangende zuigercompressorkop olie gesmeerd luchtgekoeld model Dv-3080
| Glijmiddel: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
|---|---|
| Geluidsniveau: | 60 dB |
| Efficiëntie: | Tot 95% |
195L stodde van de Olie Vrije Zuiger Medische 2400W het AluminiumCilinderkop van de de Luchtcompressor
| Naam: | Schilderend Stodde Draagbare Medische Olie Vrije Compressor drie hoofdwit |
|---|---|
| Luchtlevering: | 195L/min |
| ELEKTRICITEIT: | 220V/60Hz |

