Alle producten
-
Multiverpakkingsmachine
-
De Compressor van de schroeflucht
-
De Machine van de Vffsverpakking
-
De vacuümmachine van de Verbindingsverpakking
-
De golfmachine van de Doosverpakking
-
de machine van de theezakjeverpakking
-
automatische kartonnerende machine
-
Aseptische kartonnen vulmachine
-
De Machine van robotpalletizer
-
Kop het Vullen Verzegelende Machine
-
De directe Compressor van de Aandrijvingslucht
-
Vergeldende Zuigercompressor
-
de luchtcompressor van de olie vrije schroef
-
De Luchtcompressor van de olie Vrije Zuiger
-
Het hoofd van de luchtcompressor
-
Benzine Draagbare Generator
-
de vervangstukken van de luchtcompressor
-
Volledige verpakkingsmachine
zoekwoorden [ 2 cylinders air compressor head ] bij elkaar passen 60 producten.
De dubbele Aandrijving van de de Compressor Hoofd4kw 5.5HP Riem van de Cilinderlucht
| Naam: | 4KW/5.5HP riem Gedreven Vergeldend de Compressorhoofd van de Zuigerlucht |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.6m ³ /min |
| Cilinder: | 80mm*2 |
1.5KW 2 PK-het Hoofd van de Luchtcompressor voor Vergeldende Zuigercompressor
| Naam: | 1.5KW/2HP riem Gedreven Vergeldend de Compressorhoofd van de Zuigerlucht |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.17m ³ /min |
| Cilinder: | 55mm*2 |
Één Laag de Compressorhoofd van de Cilinder1.5kw 2.0HP Lucht/Hoge druk
| Naam: | Compresso0.75KW/1.0HP het Riem Gedreven Vergeldende Hoofd van de Zuigerlucht r |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.17m ³ /min |
| Cilinder: | 51mm*2 |
120V/240V Spanningsluchtcompressorkop met 2 cilinders en 0,8Mpa/115psi druk
| Motor RPM: | 3450 |
|---|---|
| Spanning: | 120 V/240 V |
| Cfm @ 40 Psi: | 14 |
Het Hoofd van de de Luchtcompressor van 11KW 15HP met Cilinder Drie
| Naam: | 11KW/15HP riem Gedreven Vergeldend de Compressorhoofd van de Zuigerlucht |
|---|---|
| Luchtlevering: | 1.6m ³ /min |
| Cilinder: | 100mm*3 |
11KW/15HP Reciprocating Oil Free Piston Air Compressor Head Belt Driven
| Naam: | 11KW/15HP het riem Gedreven Vergeldende Hoofd van de de Luchtcompressor van de Olie Vrije Zuiger |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.6m ³ /min |
| Cilinder: | 120mm*3 |
15KW/20HP Reciprocating Oil Free Piston Air Compressor Head Belt Driven
| naam: | 20KW/20HP het riem Gedreven Vergeldende Hoofd van de de Luchtcompressor van de Olie Vrije Zuiger |
|---|---|
| Luchtlevering: | 1.8m ³ /min |
| Cilinder: | 125mm*3 |
4KW/5.5HP de vergeldende van de de Luchtcompressor van de Olie Vrije Zuiger Hoofd Gedreven Riem
| Naam: | 4KW/5.5HP het riem Gedreven Vergeldende Hoofd van de de Luchtcompressor van de Olie Vrije Zuiger |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.6m ³ /min |
| Cilinder: | 95mm*2 |
De Compressor van de enige Fase0.75kw Lucht Hoofd1hp 0.048m3/Min
| Naam: | 0.75KW/1.0HP riem Gedreven Vergeldend de Compressorhoofd van de Zuigerlucht |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.048m ³ /min |
| Cilinder: | 65mm*1 |
De elektrische Compressor van de de Schroeflucht van 930RPM Roterende Hoofd4kw 5.5HP
| Naam: | 4KW/5.5HP riem Gedreven Vergeldend de Compressorhoofd van de Zuigerlucht |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.6m ³ /min |
| Cilinder: | 80mm*2 |

