Alle producten
-
Multiverpakkingsmachine
-
De Compressor van de schroeflucht
-
De Machine van de Vffsverpakking
-
De vacuümmachine van de Verbindingsverpakking
-
De golfmachine van de Doosverpakking
-
de machine van de theezakjeverpakking
-
automatische kartonnerende machine
-
Aseptische kartonnen vulmachine
-
De Machine van robotpalletizer
-
Kop het Vullen Verzegelende Machine
-
De directe Compressor van de Aandrijvingslucht
-
Vergeldende Zuigercompressor
-
de luchtcompressor van de olie vrije schroef
-
De Luchtcompressor van de olie Vrije Zuiger
-
Het hoofd van de luchtcompressor
-
Benzine Draagbare Generator
-
de vervangstukken van de luchtcompressor
-
Volledige verpakkingsmachine
zoekwoorden [ three phase multi packaging machine ] bij elkaar passen 46 producten.
Driefasige 380V/60Hz elektrische meelverpakkingsmachine 90 - 100 zakken/min
| Versnelling: | 90-100bags/min |
|---|---|
| Display systeem: | Aanraakscherm |
| grootte: | 2800*1550*1750mm |
Touchscreen multi-purpose verpakkingsmachine met constructie van roestvrij staal
| Display systeem: | Aanraakscherm |
|---|---|
| Kleuren: | Customed |
| materiaal: | Roestvrij staal |
Volledig automatische weegzak verpakkingsapparatuur Luchtdruk 0,4 - 0,6Mpa
| Weeg: | 3500kg |
|---|---|
| Display systeem: | Aanraakscherm |
| Productnaam: | Multiverpakkingsmachine |
Multifunctionele volledig automatische hoge snelheid verticale zakverpakkingsmachine met 500W / 800W
| Kleuren: | Customed |
|---|---|
| Versnelling: | 90-100bags/min |
| Elektriciteit: | Drie fase 380/60 of 440/60 (V//Hz) |
Volledig automatische grootschalige granulaire productenWeegtas verpakkingsapparatuur 500W / 800W
| Versnelling: | 90-100bags/min |
|---|---|
| Weeg: | 3500kg |
| Display systeem: | Aanraakscherm |
Touchscreen Multi Purpose Metalen blikken Verpakkingsmachine Met roestvrij staal constructie
| Naam: | Machines voor het vullen en afdichten van blikjes voor poeder |
|---|---|
| Versnelling: | 25-50 blikjes/min |
| Materiaal: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
Automatische veelzijdige zakverpakkingsmachine met verstelbare spanning en luchtdruk van 0,4-0,6 MPa
| Kleuren: | Customed |
|---|---|
| Weeg: | 3500kg |
| Spanning: | 220V 50-60Hz |
Multifunctionele verpakkingsmachine met aanraakscherm
| Versnelling: | 90-100bags/min |
|---|---|
| Kleur: | Customed |
| Luchtdruk: | 0.4-0.6MPa |
Volledig Automatische Multi Hoofdwegersmachine voor Banaanspaanders
| Type: | Volledig Automatische Multi hoofdwegersmachine voor de Verpakkende machine van Multihead van Banaans |
|---|---|
| Gedreven Type: | Mechanisch |
| Verpakkingstype: | Kartons, BLIKKEN, Flessen, Vat, Stand-up Zak, Zakken, Film |
Het Ultrasone Lassenmachine 4200W van de computer Intelligente Hoge Macht
| naam: | Computer Intelligente Hoogte - de Machine van het Machts Ultrasone Lassen Multiverpakkingsmachine |
|---|---|
| Voltage: | 220v 50-60HZ |
| Elektriciteit: | 380/60 of 440/60 in drie stadia (V//Hz) |

