Alle producten
-
Multiverpakkingsmachine
-
De Compressor van de schroeflucht
-
De Machine van de Vffsverpakking
-
De vacuümmachine van de Verbindingsverpakking
-
De golfmachine van de Doosverpakking
-
de machine van de theezakjeverpakking
-
automatische kartonnerende machine
-
Aseptische kartonnen vulmachine
-
De Machine van robotpalletizer
-
Kop het Vullen Verzegelende Machine
-
De directe Compressor van de Aandrijvingslucht
-
Vergeldende Zuigercompressor
-
de luchtcompressor van de olie vrije schroef
-
De Luchtcompressor van de olie Vrije Zuiger
-
Het hoofd van de luchtcompressor
-
Benzine Draagbare Generator
-
de vervangstukken van de luchtcompressor
-
Volledige verpakkingsmachine
-
Mr. Isaac AsareOlar en het technische team van Xianyang Chic Machinery Co., Ltd. beantwoorden snel vragen en begeleiden het installatieteam door alles.En we zijn blij met deze aankoop..
zoekwoorden [ three phase multi packaging machine ] bij elkaar passen 46 producten.
2.3kw multiverpakkingsmachine 160mm Detergent Zakken van de Saustomaat
| Naam: | Van de de Verpakkingsmachine van tomatensaus Detergent Vloeibare Zakken Multi Verpakkende Machine |
|---|---|
| Packaingsmateriaal: | pre-gemaakte zakken, zakken |
| Type: | Multifunctionele Verpakkende Machine |
90 - 100 zakken/min Flourenverpakkingsmachine met luchtdrukregeling
| Versnelling: | 90-100bags/min |
|---|---|
| Weeg: | 2500kg |
| Elektriciteit: | Driefasen 380/60 of 440/60 (V//Hz) 4,5 kW |
Multipakketmachine van roestvrij staal voor snelle en efficiënte verpakkingssnelheid 90 - 100 zakken/min
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Versnelling: | 90-100bags/min |
| Controlesysteem: | PLC's |
Elektrische multi-verpakkingsmachine automatische kofferverpakkingsmachine en robot palletiseringsmachine
| Elektriciteit: | 380/60 of 440/60 in drie stadia (V//Hz) |
|---|---|
| Kleur: | Customed |
| type: | Automatisch |
PLC Touch Screen Multi Packing Machine 220V 50 - 60Hz En Luchtdruk 0,4 - 0,6Mpa
| Type: | Automatisch |
|---|---|
| Controlesysteem: | PLC's |
| Kleuren: | Customed |
Automatische PLC multipack verpakkingsmachine met touchscreen
| beeldschermsysteem: | Aanraakscherm |
|---|---|
| Kleur: | Customed |
| type: | Automatisch |
Compacte en gestroomlijnde multi-verpakkingsmachine 2800*1550*1750mm
| Kracht: | 500W/800W |
|---|---|
| Productnaam: | Multiverpakkingsmachine |
| Kleuren: | Customed |
500W / 800W zakverpakkingsmachine met aanraakscherm voor verbeterde verpakking
| Luchtdruk: | 0.4-0.6MPa |
|---|---|
| Elektriciteit: | 380/60 of 440/60 in drie stadia (V//Hz) |
| Kleur: | Customed |
MP-5kw Multi-Packing Machine PP / PVC zakken semi-automatische warm gesmolten afdichtmachine
| Naam: | MP-5kw Multi-Packing Machine PP/PVC zakken Warm afdichten machine |
|---|---|
| Spanning: | 380V 50-60HZ |
| Elektriciteit: | Drie fase 380/60 of 440/60 (V//Hz) |
40Bags Min Multi Packing Machine Premade-Zak Chips Snacks Pop Corns
| Packaingsmateriaal: | pre-gemaakte zakken, zakken |
|---|---|
| Gedreven type: | elektrisch en pneumatisch |
| Type: | Multifunctionele Verpakkende Machine |

