Alle producten
-
Multiverpakkingsmachine
-
De Compressor van de schroeflucht
-
De Machine van de Vffsverpakking
-
De vacuümmachine van de Verbindingsverpakking
-
De golfmachine van de Doosverpakking
-
de machine van de theezakjeverpakking
-
automatische kartonnerende machine
-
Aseptische kartonnen vulmachine
-
De Machine van robotpalletizer
-
Kop het Vullen Verzegelende Machine
-
De directe Compressor van de Aandrijvingslucht
-
Vergeldende Zuigercompressor
-
de luchtcompressor van de olie vrije schroef
-
De Luchtcompressor van de olie Vrije Zuiger
-
Het hoofd van de luchtcompressor
-
Benzine Draagbare Generator
-
de vervangstukken van de luchtcompressor
-
Volledige verpakkingsmachine
zoekwoorden [ bag multi packaging machine ] bij elkaar passen 188 producten.
DXDC15G roestvrijstalen theezak verpakkingsmachine 105±5zakken/min AC 380V/220V 304 roestvrijstalen
| Naam: | verpakkingsmachine voor theezakken |
|---|---|
| Capaciteit: | 105 ± 5 zakken/min |
| Filterpapierbreedte: | 125 mm (optie 140 mm) |
Van de het Theezakjeverpakking van KL 100ZS van de de Machine20g Automatisch Druppel de Koffiepoeder
| Naam: | Multifunctionele Automatische van het het PoederTheezakje van de Druppelkoffie de Verpakkingsmachine |
|---|---|
| Type: | Multifunctionele Verpakkende Machine |
| Verpakkingsmateriaal: | Zakken, Film, Folie, Zak, filtreerpapier |
Multifunctieve verticale granulatenverpakkingsmachine voor chocoladebonen Noten Snacks
| Metingsgebied: | 1-100 g ((3-100 ml) |
|---|---|
| Grootte van de zak: | (L): 30-180 mm (W): 30-140 mm |
| Verpakkingssnelheid: | 30-60 zakken/min |
De Verpakkingsmachine van hardwareschroeven VFFS met Één Trillende Voeder
| naam: | verticale type verpakkende machine |
|---|---|
| Packaingsmateriaal: | rollende film, gelamineerde film en hitte - verzegelend gelamineerd document broodje |
| gedreven type: | Elektrisch en Pneumatisch |
Volledig Automatische het Kartonneren de Fles van de de Blaarraad van het Machinesachet Verpakking
| Type: | automatische kartonnerende machine |
|---|---|
| Suitbale voor: | kartondozen |
| Gedreven Type: | mechanisch |
Volledig automatische druppelkoffiezak binnen- en buitenverpakkingsmachine Niet-geweven koffiepoeder afdichtmachine
| Naam van het product: | Verpakkingsmachine voor druppelkoffiesakken (binnen en buiten) |
|---|---|
| Metingsgebied: | 5-10 g ((15-33 ml) |
| Afmeting binnenzak: | (L):70-74mm (W):90mm |
DXDC10 dubbelkamersteepakketverpakkingsmachine voor de verpakking van thee en korrels
| Naam van het product: | dubbelkameraat voor het verpakken van theezakken |
|---|---|
| Capaciteit: | 120±10 ((zakken/min) |
| Graad van nauwkeurigheid: | ± 5% |
Model DXD05CW180 Verpakkingsmachine voor enveloppen 5 zakken Uitvoer in één groep
| Output: | Max.50 zakken/min |
|---|---|
| Afmeting van de envelop: | (85 mm × 80 mm) (optie) (105 mm × 100 m) (optie) (95 mm × 90 mm) (standaarddimensie) |
| Output in een groep: | 5 zakken |
DXD01KM120 Eenkamers hogesnelheidsteezakverpakkingsmachine Max. dosering 9cm3
| Naam van de machine: | High-speed theezak verpakkingsmachine |
|---|---|
| Verpakte thee/kruid: | Gebroken thee en andere granulaire materialen (20-40) mazen bulk non-viscidity granulaire of platenm |
| Max. dosering: | 6cm3 9cm3 12cm3 |
304 roestvrij staal DXDD16 CCFD6 thee verpakkingsmachine met 20-60 zakken/min Rate 2.5kw Power
| Zeer belangrijke Naam: | Automatische verpakkingsmachine voor theezakken |
|---|---|
| Model: | DXDD16 |
| Capaciteit: | 110±5 zakken/min |

