Alle producten
-
Multiverpakkingsmachine
-
De Compressor van de schroeflucht
-
De Machine van de Vffsverpakking
-
De vacuümmachine van de Verbindingsverpakking
-
De golfmachine van de Doosverpakking
-
de machine van de theezakjeverpakking
-
automatische kartonnerende machine
-
Aseptische kartonnen vulmachine
-
De Machine van robotpalletizer
-
Kop het Vullen Verzegelende Machine
-
De directe Compressor van de Aandrijvingslucht
-
Vergeldende Zuigercompressor
-
de luchtcompressor van de olie vrije schroef
-
De Luchtcompressor van de olie Vrije Zuiger
-
Het hoofd van de luchtcompressor
-
Benzine Draagbare Generator
-
de vervangstukken van de luchtcompressor
-
Volledige verpakkingsmachine
zoekwoorden [ bag multi packaging machine ] bij elkaar passen 188 producten.
20000-22000BPH Fruitsoda mousserende koolzuurhoudende dranken CSD Automatische fles vloeistof vulmachine
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 12000BPH |
|---|---|
| Rinshing head: | 32 |
| Filling head: | 32 |
Champagne Wijn Soda flessen vulmachine Wasmachine vulkap 3-in-1 machine
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 16000BPH |
|---|---|
| Rinsing head: | 40 |
| Vullend Hoofd: | 40 |
Champagne wijn glas mousserend water frisdrank CSD koolzuurhoudend bier frisdrank flessen vulmachine
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 4000BPH |
|---|---|
| Rinsing head: | 16 |
| Filling head: | 12 |
Hoge Snelheid 7500CPH 330ml Prisma Vorm Aseptische Kartonvulmachine voor 100% Puur Sap
| Vullend Formaat: | 1000 ml Prisma, Vierkant of Basis |
|---|---|
| Machinegrootte: | 4830 mm × 2150 mm × 3780 mm |
| Machine: | SUS304 |
304 roestvrij staal theezak verpakkingsmachine aanraakscherm bedieningspaneel model TBPM-15
| Nauwkeurigheid van de verpakking: | ± 0,15 g |
|---|---|
| Machinestructuur: | 304 roestvrij staal |
| Kracht: | 2.5 kW |
De Verpakkersmachine van het hoge snelheids Horizontale Automatische Geval voor Voedsel L200mm
| Type: | automatische kartonnerende machine |
|---|---|
| Gedreven Type: | mechanisch |
| Automatische Rang: | Volledige Automatisch |
Roterende luchtcompressor schroef 10 pk voor luchtpoetsen / blaasreiniging / bouten / plug naar mannelijke tuinslang
| Model: | CHIC-60A |
|---|---|
| Vervoer door de lucht ((m3/min/Mpa): | 8.2/0.7;7.5/0.8;6.8/1.0;6.0/1.2 |
| Omgevingstemperatuur (℃): | ≤45℃ |
Nieuwe 2020 145 Psi 185CFM 8bar olie geïnjecteerde schroef luchtcompressor voor mijnbouw en boorgebruik voor Jack Hammer
| Model: | CHIC-100A |
|---|---|
| Vervoer door de lucht ((m3/min/Mpa): | 13.8/0.7;13.0/0.8;11.9/1.0;10.3/1.2 |
| Omgevingstemperatuur (℃): | ≤45℃ |

