Alle producten
-
Multiverpakkingsmachine
-
De Compressor van de schroeflucht
-
De Machine van de Vffsverpakking
-
De vacuümmachine van de Verbindingsverpakking
-
De golfmachine van de Doosverpakking
-
de machine van de theezakjeverpakking
-
automatische kartonnerende machine
-
Aseptische kartonnen vulmachine
-
De Machine van robotpalletizer
-
Kop het Vullen Verzegelende Machine
-
De directe Compressor van de Aandrijvingslucht
-
Vergeldende Zuigercompressor
-
de luchtcompressor van de olie vrije schroef
-
De Luchtcompressor van de olie Vrije Zuiger
-
Het hoofd van de luchtcompressor
-
Benzine Draagbare Generator
-
de vervangstukken van de luchtcompressor
-
Volledige verpakkingsmachine
zoekwoorden [ bag multi packaging machine ] bij elkaar passen 188 producten.
DXD01KC6 Automatische roestvrijstalen theezak verpakkingsmachine met driezijdige afdichting zak
| Zeer belangrijke Naam: | Automatische verpakkingsmachine voor theezakken |
|---|---|
| Capaciteit: | Max.105±5 zakken/min |
| Filterpapierbreedte: | 125 mm of 140 mm |
Gemakkelijk stel Automatische Verticale Kartonnerende Machine 20-50 Dozen/Minuut in werking
| Naam: | Multifunctionele Flessen Verticale Automatische Kartonnerende Verpakkende Machine |
|---|---|
| Gedreven type: | Elektrisch |
| Automatische rang: | Volledige automatisch |
Touchscreen zak verpakkingsmachine met W30-110mm verpakkingsgrootte
| Verpakkingsdikte: | 0.040.08mm |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 2.2KW |
| Grootte: | L1000*W1000*H1800mm |
Tea Bag Packing Machine met 2-50G vulcapaciteit en touchscreen bedieningspaneel
| Capaciteit: | 110 ± 5 zakken/min |
|---|---|
| Max. Dosering: | 6 cm3 |
| Grootte van de theezak (L × W): | 62.5 mm × 50 mm |
700kg de Verpakkingsmachine van de koffiezak
| Functie: | De volledig Automatische Multimachine van de het theezakjeverpakking van het Functies kleinschalige |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| het vullen schikt: | 3-15ml |
DXDC50B Automatische teesakverpakkingsmachine met driezijdige afdichtingszak met een vulcapaciteit van 50 zakken/min
| Vullingskracht: | 50 zakken/min |
|---|---|
| Max. dosering: | 5 ̊40 cm3 |
| Capaciteit van de theezak: | Tot 1,5 g~10 g |
De verticale Volledige Automatische Luchtdichte Machine van de de Verbindingsverpakking van 420V Vacuüm304ss
| Naam: | 420V hoge snelheids Verticale Type volledig-Automatische de Verpakkingsmachine 304SS van de Voedsel |
|---|---|
| Verpakkingsmateriaal: | Stand-up Zak, Zakken, Film, Zak, hoofdkussenzak |
| Macht: | 220V 50/60HZ 2KW |
Van de Verzegelaarthermoforming van de lijstbovenkant het Vacuüm het Gas van de de Verpakkingsmachine Externe Vacuüm Spoelen
| Type: | Externe Vacuümverzegelaar |
|---|---|
| Voorwaarde: | nieuw |
| Gedreven type: | Elektrisch |
Productielijn voor het vullen van koolzuurhoudend mousserend water voor frisdranken 2500 BPH - 14000 BPH
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 3000BPH |
|---|---|
| Rinsing head: | 8 |
| Filling head: | 8 |
Sparkling Water Soda Beverage Carbonated Filling Capping Machine Automatisch Met PET-fles
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 2000-4000BL |
|---|---|
| Vullingsprecision: | ≤ ± 5 mm vloeistofgehalte |
| Polyester bottle standard: | Bottle diameter 40-80 bottle height 130-250mm |

