Alle producten
-
Multiverpakkingsmachine
-
De Compressor van de schroeflucht
-
De Machine van de Vffsverpakking
-
De vacuümmachine van de Verbindingsverpakking
-
De golfmachine van de Doosverpakking
-
de machine van de theezakjeverpakking
-
automatische kartonnerende machine
-
Aseptische kartonnen vulmachine
-
De Machine van robotpalletizer
-
Kop het Vullen Verzegelende Machine
-
De directe Compressor van de Aandrijvingslucht
-
Vergeldende Zuigercompressor
-
de luchtcompressor van de olie vrije schroef
-
De Luchtcompressor van de olie Vrije Zuiger
-
Het hoofd van de luchtcompressor
-
Benzine Draagbare Generator
-
de vervangstukken van de luchtcompressor
-
Volledige verpakkingsmachine
-
Mr. Isaac AsareOlar en het technische team van Xianyang Chic Machinery Co., Ltd. beantwoorden snel vragen en begeleiden het installatieteam door alles.En we zijn blij met deze aankoop..
zoekwoorden [ 220v direct power air compressor ] bij elkaar passen 57 producten.
Krachtige 2,5 pk 220V Direct Power Air Compressor Direct Connect Air Compressor Met Dual Gauges
| Gewicht: | 23kgs |
|---|---|
| Aanvullende kenmerken: | Dual Gauges, Quick Connect Coupler, bescherming tegen overbelasting |
| Afmetingen: | 27.5 x 22 x 44 inch |
220V Direct Drive Air Compressor Perfecte combinatie van efficiëntie voor uw bedrijf
| Luchtlevering ((L/Min/m3 /Min): | 206/0.206 |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar beperkt |
| Gewicht: | 23kgs |
Draagbare luchtcompressor met directe aandrijving met IP55/54 motorklasse en 220V spanning
| Luchtlevering ((L/Min/m3 /Min): | 206/0.206 |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar beperkt |
| Motorspanning/frequentie ((V/Hz): | 220/50 |
115psi de directe Compressor van de Aandrijvingslucht
| Naam: | De Luchtcompressor van de hoge druk Draagbare Directe Aandrijving, met 220v-Voltage 50L |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.206m ³ /min |
| Cilinder: | 47mm*1 |
2 pk/1,5 kW directe aandrijving luchtcompressor 150 lbs capaciteit voor industriële doeleinden
| Capaciteit: | 19 M3/min @ 116psi/8bar |
|---|---|
| Maximale druk: | 125 psi |
| Air End: | HANBELL (Taiwan) |
2.5HP/1.8kw 150 lbs Direct aangedreven luchtcompressor bij 125 PSI - ruimtebesparend ontwerp
| Type: | luchtcompressor |
|---|---|
| Gewicht: | 23kgs |
| Aanvullende kenmerken: | Dual Gauges, Quick Connect Coupler, bescherming tegen overbelasting |
IP55 / 54 Motor Grade 2.5HP Direct Drive Air Compressor De ultieme productie-oplossing
| Garantie: | 1 jaar beperkt |
|---|---|
| Motorische kwaliteit: | IP55/54 |
| Aanvullende kenmerken: | Dual Gauges, Quick Connect Coupler, bescherming tegen overbelasting |
2.5HP de draagbare Elektrische Directe Compressor van de Aandrijvingslucht BM-50L
| Naam: | Compressor van de de Auto Elektrische Lucht van 220V/110V 2.5HP 50L BM-50L de Directe Gedreven AC Dr |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.206m ³ /min |
| Cilinder: | 47mm*1 |
11KW 8bar / 10bar / 12bar Fabrieksschroefluchtcompressor Nieuw in gebruik 220V/380V stille luchtcompressor
| Model: | Elegant-15A |
|---|---|
| Vervoer door de lucht ((m3/min/Mpa): | 1.8/0.7;17./0.8;1.5/10;1.2/1.2 |
| Omgevingstemperatuur (℃): | ≤45℃ |
IP55/54 Elektrische motor aangedreven luchtcompressor voor zware toepassingen
| Afmetingen ((L×W×Hmm): | 70 × 31 × 66 |
|---|---|
| Type: | luchtcompressor |
| Luchtlevering ((L/Min/m3 /Min): | 206/0.206 |

