Alle producten
-
Multiverpakkingsmachine
-
De Compressor van de schroeflucht
-
De Machine van de Vffsverpakking
-
De vacuümmachine van de Verbindingsverpakking
-
De golfmachine van de Doosverpakking
-
de machine van de theezakjeverpakking
-
automatische kartonnerende machine
-
Aseptische kartonnen vulmachine
-
De Machine van robotpalletizer
-
Kop het Vullen Verzegelende Machine
-
De directe Compressor van de Aandrijvingslucht
-
Vergeldende Zuigercompressor
-
de luchtcompressor van de olie vrije schroef
-
De Luchtcompressor van de olie Vrije Zuiger
-
Het hoofd van de luchtcompressor
-
Benzine Draagbare Generator
-
de vervangstukken van de luchtcompressor
-
Volledige verpakkingsmachine
-
Mr. Isaac AsareOlar en het technische team van Xianyang Chic Machinery Co., Ltd. beantwoorden snel vragen en begeleiden het installatieteam door alles.En we zijn blij met deze aankoop..
zoekwoorden [ 220v direct power air compressor ] bij elkaar passen 54 producten.
2400W Mute Air Compressor 60MM Noiseless Double Nozzles Aluminum Alloy Body
| Naam: | W-750X3/70 Fabrikant van de de Luchtcompressor van de Olie de Vrije Stille Zuiger in China drie hoof |
|---|---|
| Luchtstroom: | 210L/min |
| ELEKTRICITEIT: | 220V/60Hz |
90L het kleine Stille Gedreven Type van Luchtcompressor 0.8Mpa W 0,28 Riem
| Naam: | van de de Olie de Vrije Industriële Zuiger van 0.8Mpa 3Hp 220v/380v Blauwe 90L Tank van de de Luchtc |
|---|---|
| Luchtlevering: | 280L/min |
| N.weigh: | 79KGS |
195L stodde van de Olie Vrije Zuiger Medische 2400W het AluminiumCilinderkop van de de Luchtcompressor
| Naam: | Schilderend Stodde Draagbare Medische Olie Vrije Compressor drie hoofdwit |
|---|---|
| Luchtlevering: | 195L/min |
| ELEKTRICITEIT: | 220V/60Hz |
Hoogdrukcompressor Energiecentrale Toepasselijke tweefasige schroefluchtcompressoren
| Model: | Elegant-50A |
|---|---|
| Vervoer door de lucht ((m3/min/Mpa): | 10.4/0.7;9.8/0.8;8.5/1.0;7.5/1.2 |
| Omgevingstemperatuur (℃): | ≤45℃ |
125L Hydraulic Driven Air Piston Type Compressor 1500W 220V
| Naam: | compressor van de de Olie de vrije stille lucht van 50L 1500W 220V bule |
|---|---|
| Luchtlevering: | 125L/min |
| ELEKTRICITEIT: | 220V/60Hz |
W50 Tweeling Dubbele Zuigercompressor 110L Min Inflatable Gas
| Naam: | Compressor van de de Olie Vrije Draagbare Lucht van 50L 1100w 220v twee hoofd bule |
|---|---|
| Luchtlevering: | 110L/min |
| ELEKTRICITEIT: | 220V/60Hz |
10 bar Oil Free Piston Compressor 50l Silent Orange 67mm 43KGS
| Naam: | de Olie Vrije leidt Draagbaar van 50l 1200w 220v de Gedreven sinaasappel van de de Luchtcompressor v |
|---|---|
| Luchtlevering: | 110L/min |
| ELEKTRICITEIT: | 220V/60Hz |
de Zuigercompressor W1500 Gray Lubricated van de 8 barhoge druk
| Naam: | de Olie Vrije leidt Draagbaar van 100L 3000w 220v Gedreven Grijze de Luchtcompressor van de Typezuig |
|---|---|
| Luchtlevering: | 250L/min |
| Druk: | 8bar |
Hoogdruk stationêre luchtschroefcompressor Fabrikant Goed te koop Beste prijs
| Model: | CHIC-100A |
|---|---|
| Vervoer door de lucht ((m3/min/Mpa): | 13.8/0.7;13.0/0.8;11.9/1.0;10.3/1.2 |
| Omgevingstemperatuur (℃): | ≤45℃ |
Het Ultrasone Lassenmachine 4200W van de computer Intelligente Hoge Macht
| naam: | Computer Intelligente Hoogte - de Machine van het Machts Ultrasone Lassen Multiverpakkingsmachine |
|---|---|
| Voltage: | 220v 50-60HZ |
| Elektriciteit: | 380/60 of 440/60 in drie stadia (V//Hz) |

