Alle producten
-
Multiverpakkingsmachine
-
De Compressor van de schroeflucht
-
De Machine van de Vffsverpakking
-
De vacuümmachine van de Verbindingsverpakking
-
De golfmachine van de Doosverpakking
-
de machine van de theezakjeverpakking
-
automatische kartonnerende machine
-
Aseptische kartonnen vulmachine
-
De Machine van robotpalletizer
-
Kop het Vullen Verzegelende Machine
-
De directe Compressor van de Aandrijvingslucht
-
Vergeldende Zuigercompressor
-
de luchtcompressor van de olie vrije schroef
-
De Luchtcompressor van de olie Vrije Zuiger
-
Het hoofd van de luchtcompressor
-
Benzine Draagbare Generator
-
de vervangstukken van de luchtcompressor
-
Volledige verpakkingsmachine
-
Mr. Isaac AsareOlar en het technische team van Xianyang Chic Machinery Co., Ltd. beantwoorden snel vragen en begeleiden het installatieteam door alles.En we zijn blij met deze aankoop..
zoekwoorden [ 220v direct power air compressor ] bij elkaar passen 54 producten.
150 lbs Beltless Air Compressor Direct Drive 2800 RPM voor optimale prestaties
| Maximale druk: | 125 psi |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuwe zuigerluchtcompressor |
| Aanvullende kenmerken: | Dual Gauges, Quick Connect Coupler, bescherming tegen overbelasting |
Heavy Duty Performance 2HP/1.5kw luchtcompressor met 23 kg gewicht en 206/0.206 luchtlevering
| Maximale druk: | 115 PSI |
|---|---|
| Motorische kwaliteit: | IP54 |
| Gewicht: | 23kgs |
24L de Luchtcompressor van de schroefaandrijving
| Naam: | 220V/110V 8 fabrikant van de luchtcompressoren van de bar24l zuiger de directe gedreven |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.206m ³ /min |
| Cilinder: | 47mm*1 |
115psi Mini Portable Air Compressor With-Tank 5018 Barblauw
| Naam: | mini elektrische kleine draagbaar van 24L 8bar 220v leidt gedreven luchtcompressor |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.206m ³ /min |
| Cilinder: | 47mm*1 |
220V luchtcompressor met HANBELL luchtonderdrukker en IP54 motor
| Garantie: | 1 jaar beperkt |
|---|---|
| Afmetingen: | 27.5 x 22 x 44 inch |
| Capaciteit ((L/Min/m3 /Min): | 206/0.206 |
115 PSI Maximale druk schroefluchtscompressor 0,26M3/min 115psi/8bar
| Luchtlevering: | 206/0.206 |
|---|---|
| Maximale druk: | 115 PSI/8BAR |
| Voorwaarde: | Nieuwe compressor |
115 PSI 2,5 pk elektrische motor aangedreven luchtcompressor met Quick Connect koppel
| Voorwaarde: | Nieuwe compressor |
|---|---|
| Vervoer door de lucht (L/Min/m3/Min): | 206/0.206 |
| Maximale druk: | 115 PSI/8bar |
2.5 HP 115 PSI Permanent Magnet Motor Luchtcompressor met dubbele gauges en thermische overbelasting bescherming
| Afmetingen: | 27.5 x 22 x 44 inch |
|---|---|
| Aanvullende kenmerken: | Dual Gauges, Quick Connect Coupler, bescherming tegen overbelasting |
| Kracht: | 2HP/1.5KW |
Industriële luchtcompressorkop 2,2 kW/3,0 pk voor zware toepassingen
| Model: | DV-2065 |
|---|---|
| pompmateriaal: | Gegooid ijzer |
| Kracht: | 2.2 kW/3.0 pk |
800w van de de Luchtcompressor van de olie Vrije Zuiger Enige de Zuiger25l Multifase Filteration
| Naam: | de Olie Vrije leidt Draagbaar van 25L 800w 220v het Gedreven Wit van de de Luchtcompressor van de Ty |
|---|---|
| Luchtlevering: | 65L/min |
| ELEKTRICITEIT: | 220V/60Hz |

