Alle producten
-
Multiverpakkingsmachine
-
De Compressor van de schroeflucht
-
De Machine van de Vffsverpakking
-
De vacuümmachine van de Verbindingsverpakking
-
De golfmachine van de Doosverpakking
-
de machine van de theezakjeverpakking
-
automatische kartonnerende machine
-
Aseptische kartonnen vulmachine
-
De Machine van robotpalletizer
-
Kop het Vullen Verzegelende Machine
-
De directe Compressor van de Aandrijvingslucht
-
Vergeldende Zuigercompressor
-
de luchtcompressor van de olie vrije schroef
-
De Luchtcompressor van de olie Vrije Zuiger
-
Het hoofd van de luchtcompressor
-
Benzine Draagbare Generator
-
de vervangstukken van de luchtcompressor
-
Volledige verpakkingsmachine
-
Mr. Isaac AsareOlar en het technische team van Xianyang Chic Machinery Co., Ltd. beantwoorden snel vragen en begeleiden het installatieteam door alles.En we zijn blij met deze aankoop..
zoekwoorden [ 220v direct power air compressor ] bij elkaar passen 54 producten.
800w de Luchtcompressor 25L van de olie Vrije Zuiger Luchtkoeling 45KGS
| Naam: | de Olie Vrije leidt Draagbaar van 25L 800w 220v het Gedreven Wit van de de Luchtcompressor van de Ty |
|---|---|
| Luchtlevering: | 65L/min |
| ELEKTRICITEIT: | 220V/60Hz |
50L van de de Luchtcompressor van de olie Vrije Zuiger Enige de Zuiger1200w Dubbele Pijpen
| Naam: | compressor van de de Olie de vrije stille lucht van 50L 1200W 220V bule |
|---|---|
| Luchtlevering: | 110L/min |
| ELEKTRICITEIT: | 220V/60Hz |
70dB Red Dual Piston Air Compressor 112MM Direct Driven Type
| Naam: | Compressor van de de Olie Vrije Draagbare Lucht van 50L 1100w 220v twee hoofd bule |
|---|---|
| Luchtlevering: | 110L/min |
| ELEKTRICITEIT: | 220V/60Hz |
8bar kleine Stille Luchtcompressor
| Naam: | Compressor van de Zuiger Stille Elektrische Lucht van 3HP 220V de Kleine Drie hoofd Olievrije Draagb |
|---|---|
| Luchtlevering: | 180L/min |
| ELEKTRICITEIT: | 220V/60Hz |
Compressor van de de Zuigerlucht van de 10 barolie de Vrije Draagbare Elektrische W1100
| Naam: | compressor van de de Olie de vrije stille lucht van 50L 1100W 220V bule |
|---|---|
| Luchtlevering: | 110L/min |
| ELEKTRICITEIT: | 220V/60Hz |
100L Piston Type Air Compressor Noiseless W1500 90KGS
| Naam: | de Olie Vrije leidt Draagbaar van 100L 1500w 220v Gedreven de Luchtcompressor twee van de Typezuiger |
|---|---|
| Luchtlevering: | 250L/min |
| ELEKTRICITEIT: | 220V/60Hz |
Kleine 1100w-de Luchtcompressor Geluidloze 50dB van de Olie Vrije Zuiger
| Naam: | Compressor van de de Olie Vrije Draagbare Lucht van 100L 1100w 220v twee hoofdwit |
|---|---|
| Luchtlevering: | 110L/min |
| ELEKTRICITEIT: | 220V/60Hz |
210L Min Oil Free Piston Air Compressor Red 3 Head Motor Direct Driven
| Naam: | Van de de Luchtcompressor van de olie de Vrije Stille Zuiger Fabrikant In China Drie Hoofdrood |
|---|---|
| Luchtstroom: | 210L/min |
| ELEKTRICITEIT: | 220V/60Hz |
3000w Super Silent Oil Free Piston Air Compressor 100l Harmless
| Naam: | de Olie Vrije leidt Draagbaar van 100L 3000w 220v Gedreven Grijze de Luchtcompressor van de Typezuig |
|---|---|
| Luchtlevering: | 250L/min |
| Druk: | 8bar |
CHIC-30A Elektrische schroefluchtcompressor voor tandheelkundige / zandblaaswerkzaamheden / autoverwassen
| Model: | CHIC-30A |
|---|---|
| Vervoer door de lucht ((m3/min/Mpa): | 3.8/0.7;3.6/0.8 3.3/1.0; 2.9/1.2 |
| Omgevingstemperatuur (℃): | ≤45℃ |

