Alle producten
-
Multiverpakkingsmachine
-
De Compressor van de schroeflucht
-
De Machine van de Vffsverpakking
-
De vacuümmachine van de Verbindingsverpakking
-
De golfmachine van de Doosverpakking
-
de machine van de theezakjeverpakking
-
automatische kartonnerende machine
-
Aseptische kartonnen vulmachine
-
De Machine van robotpalletizer
-
Kop het Vullen Verzegelende Machine
-
De directe Compressor van de Aandrijvingslucht
-
Vergeldende Zuigercompressor
-
de luchtcompressor van de olie vrije schroef
-
De Luchtcompressor van de olie Vrije Zuiger
-
Het hoofd van de luchtcompressor
-
Benzine Draagbare Generator
-
de vervangstukken van de luchtcompressor
-
Volledige verpakkingsmachine
-
Mr. Isaac AsareOlar en het technische team van Xianyang Chic Machinery Co., Ltd. beantwoorden snel vragen en begeleiden het installatieteam door alles.En we zijn blij met deze aankoop..
zoekwoorden [ touch screen display multi packing machine ] bij elkaar passen 83 producten.
Touchscreen Multi Packing Machine Hoogwaardige 500W / 800W
| Elektriciteit: | 380/60 of 440/60 in drie stadia (V//Hz) |
|---|---|
| Naam van het product: | Multiverpakkingsmachine |
| Luchtdruk: | 0.4-0.6MPa |
Automatische PLC multipack verpakkingsmachine met touchscreen
| beeldschermsysteem: | Aanraakscherm |
|---|---|
| Kleur: | Customed |
| type: | Automatisch |
500W / 800W zakverpakkingsmachine met aanraakscherm voor verbeterde verpakking
| Luchtdruk: | 0.4-0.6MPa |
|---|---|
| Elektriciteit: | 380/60 of 440/60 in drie stadia (V//Hz) |
| Kleur: | Customed |
Automatische meelverpakkingsmachine met PLC-besturingssysteem Dikte 0,04 - 0,08 mm
| Controlesysteem: | PLC |
|---|---|
| Verpakkingsmateriaal: | Document/Plastiek |
| Verpakkingsdikte: | 0.040.08mm |
PLC Touch Screen Multi Packing Machine 220V 50 - 60Hz En Luchtdruk 0,4 - 0,6Mpa
| Type: | Automatisch |
|---|---|
| Controlesysteem: | PLC's |
| Kleuren: | Customed |
Verpakkingsmachine voor het verpakken van 90 tot 100 zakken/min.
| Weeg: | 3500kg |
|---|---|
| Elektriciteit: | 380/60 of 440/60 in drie stadia (V//Hz) |
| Kracht: | 500W/800W |
PLC besturingssysteem Multi verpakkingsmachine 500W / 800W voor consistent en verpakking
| Controlesysteem: | PLC's |
|---|---|
| beeldschermsysteem: | Aanraakscherm |
| Naam van het product: | Multiverpakkingsmachine |
30 - 60zakken/min zakverpakkingsmachine met aanraakscherm 220V /5 0Hz stroom
| Naam van het product: | Multiverpakkingsmachine |
|---|---|
| Controlesysteem: | PLC |
| Type: | Automatisch |
500W/800W Multi-Packing Machine Driefase 380V/60Hz of 440V/60Hz PLC-besturingssysteem
| Controlesysteem: | PLC's |
|---|---|
| Kracht: | 500W/800W |
| Naam van het product: | Multiverpakkingsmachine |
Compacte en gestroomlijnde multi-verpakkingsmachine 2800*1550*1750mm
| Kracht: | 500W/800W |
|---|---|
| Productnaam: | Multiverpakkingsmachine |
| Kleuren: | Customed |

