Alle producten
-
Multiverpakkingsmachine
-
De Compressor van de schroeflucht
-
De Machine van de Vffsverpakking
-
De vacuümmachine van de Verbindingsverpakking
-
De golfmachine van de Doosverpakking
-
de machine van de theezakjeverpakking
-
automatische kartonnerende machine
-
Aseptische kartonnen vulmachine
-
De Machine van robotpalletizer
-
Kop het Vullen Verzegelende Machine
-
De directe Compressor van de Aandrijvingslucht
-
Vergeldende Zuigercompressor
-
de luchtcompressor van de olie vrije schroef
-
De Luchtcompressor van de olie Vrije Zuiger
-
Het hoofd van de luchtcompressor
-
Benzine Draagbare Generator
-
de vervangstukken van de luchtcompressor
-
Volledige verpakkingsmachine
zoekwoorden [ touch screen display multi packing machine ] bij elkaar passen 79 producten.
Multifunktioneel verticaal type schommelende verpakkingsmachine voor het mengen van theegranenpillen
| Metingsgebied: | 1-100 g ((5-100 ml) |
|---|---|
| Grootte van de zak: | (L) 30-170mm [W] 30-100mm |
| Verpakkingssnelheid: | 30-60 zakken/min |
Multifunctieve verticale granulatenverpakkingsmachine voor chocoladebonen Noten Snacks
| Metingsgebied: | 1-100 g ((3-100 ml) |
|---|---|
| Grootte van de zak: | (L): 30-180 mm (W): 30-140 mm |
| Verpakkingssnelheid: | 30-60 zakken/min |
Horizontale verpakkingsmachine voor sappoeder Multifunctionele verpakkingsmachine Verticaal
| Metingsgebied: | 1-100 g ((3-100 ml) |
|---|---|
| Grootte van de zak: | (L) 30-170 mm [W] 30-130 mm |
| Verpakkingssnelheid: | 30-60 zakken/min |
Verticale multifunctionele verpakkingsmachine voor vloeibare sappen, shampoo, eetbare olie en ketchup
| Metingsgebied: | 1-100 g ((3-100 ml) |
|---|---|
| Grootte van de zak: | (L) 30-170 mm [W] 30-130 mm |
| Verpakkingssnelheid: | 30-60 zakken/min |
High Speed Granule Packing Machine Verticale Multi Functie Voor Candy Melon Zaden Pinda's Zout
| Metingsgebied: | 1-100g |
|---|---|
| Grootte van de zak: | (L):30-180mm (W):20-75mm |
| Verpakkingssnelheid: | 80-130 zakken/min |
DXDC50B Automatische teesakverpakkingsmachine met driezijdige afdichtingszak met een vulcapaciteit van 50 zakken/min
| Vullingskracht: | 50 zakken/min |
|---|---|
| Max. dosering: | 5 ̊40 cm3 |
| Capaciteit van de theezak: | Tot 1,5 g~10 g |
Fruit en van Groenten Multi Verpakkende Machine 100-230 Zak/Min
| Naam: | 350 X kussentype verpakkingsmachine |
|---|---|
| Verpakkingsmateriaal: | rolfilm, gelamineerde film en thermisch verzegelde gelamineerde papierrol |
| verpakkingssnelheid: | 100-230 zak/min |
1-12 van de Rijstbonen van kg Automatische van de de Korrelverpakking de Machinevffs Verpakkende Machine
| Naam: | De Verpakkende Machine 304SS van VFFS met multi-Hoofdweger voor Korrels en Chips Products |
|---|---|
| Packaingsmateriaal: | rollende film, gelamineerde film en hitte - verzegelend gelamineerd document broodje |
| Gedreven type: | elektrisch en pneumatisch |
Model DXD05CW180 Verpakkingsmachine voor enveloppen 5 zakken Uitvoer in één groep
| Output: | Max.50 zakken/min |
|---|---|
| Afmeting van de envelop: | (85 mm × 80 mm) (optie) (105 mm × 100 m) (optie) (95 mm × 90 mm) (standaarddimensie) |
| Output in een groep: | 5 zakken |
Volledig automatische weegzak verpakkingsapparatuur Luchtdruk 0,4 - 0,6Mpa
| Weeg: | 3500kg |
|---|---|
| Display systeem: | Aanraakscherm |
| Productnaam: | Multiverpakkingsmachine |

