Alle producten
-
Multiverpakkingsmachine
-
De Compressor van de schroeflucht
-
De Machine van de Vffsverpakking
-
De vacuümmachine van de Verbindingsverpakking
-
De golfmachine van de Doosverpakking
-
de machine van de theezakjeverpakking
-
automatische kartonnerende machine
-
Aseptische kartonnen vulmachine
-
De Machine van robotpalletizer
-
Kop het Vullen Verzegelende Machine
-
De directe Compressor van de Aandrijvingslucht
-
Vergeldende Zuigercompressor
-
de luchtcompressor van de olie vrije schroef
-
De Luchtcompressor van de olie Vrije Zuiger
-
Het hoofd van de luchtcompressor
-
Benzine Draagbare Generator
-
de vervangstukken van de luchtcompressor
-
Volledige verpakkingsmachine
zoekwoorden [ touch screen display multi packing machine ] bij elkaar passen 79 producten.
304 roestvrij staal theezak verpakkingsmachine aanraakscherm bedieningspaneel model TBPM-15
| Nauwkeurigheid van de verpakking: | ± 0,15 g |
|---|---|
| Machinestructuur: | 304 roestvrij staal |
| Kracht: | 2.5 kW |
Vloeibare verpakkingsmachine voor soda sap thee bier dranken wasmiddel shampoo
| Naam van het product: | AUTOMATISCHE OVEN-POSITIES VOORGEMAAKTE MACHINE voor het verpakken van zakjes |
|---|---|
| Verpakkingssnelheid: | Maximaal 60 zakken/min |
| Grootte van de zak: | L100-300mm W70-200mm |
Volledig automatisch wegen en kwantitatieve verpakkingsmachine Voedsel Rijst Granen Snacks
| Metingsgebied: | 50-500g |
|---|---|
| Grootte van de zak: | L:10-260 mm W:90-200 mm |
| Verpakkingssnelheid: | 15-20 zakken/minute |
Automatische elektrische rechtstreeks laadmachine voor het verpakken van korrels, poeders en strips
| Naam van het product: | Elektrische verpakkingsmachine |
|---|---|
| Bereik: | 10g-500g (afhankelijk van verschillende materialen) |
| Versnelling: | 8-16 zakken/min (afhankelijk van het materiaal) |
Noten / Fruit Zakjes Verpakkingsmachine
| Productnaam: | VFFS Rijstverpakkingsmachine |
|---|---|
| Filmbreedte: | 250-max.420 mm |
| Lengte tas: | 80-350 mm |
Champagne wijn glas mousserend water frisdrank CSD koolzuurhoudend bier frisdrank flessen vulmachine
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 4000BPH |
|---|---|
| Rinsing head: | 16 |
| Filling head: | 12 |
Aseptische kartonvulmachine met een hoge capaciteit met 1000-3000CPH verpakking en 0,5-1% vulnauwkeurigheid voor 1000 ml prisma, vierkant of basis
| Model: | CH-3000B |
|---|---|
| Oplossing: | Turn Key-project |
| Machinegrootte: | 4830 mm × 2150 mm × 3780 mm |
Volledig automatische grootschalige granulaire productenWeegtas verpakkingsapparatuur 500W / 800W
| Versnelling: | 90-100bags/min |
|---|---|
| Weeg: | 3500kg |
| Display systeem: | Aanraakscherm |
30HP 10 Bar Oil Free Screw Air Compressor Rotary Direct Driven
| Naam: | 30HP 22KW Compressor van de de Schroeflucht van de 10 Bar de Directe Gedreven Gebruikte Roterende Ol |
|---|---|
| Luchtlevering: | 3.13m ³ /min |
| ELEKTRICITEIT: | 380/60 of 440/60 in drie stadia (V//Hz) |

