Alle producten
-
Multiverpakkingsmachine
-
De Compressor van de schroeflucht
-
De Machine van de Vffsverpakking
-
De vacuümmachine van de Verbindingsverpakking
-
De golfmachine van de Doosverpakking
-
de machine van de theezakjeverpakking
-
automatische kartonnerende machine
-
Aseptische kartonnen vulmachine
-
De Machine van robotpalletizer
-
Kop het Vullen Verzegelende Machine
-
De directe Compressor van de Aandrijvingslucht
-
Vergeldende Zuigercompressor
-
de luchtcompressor van de olie vrije schroef
-
De Luchtcompressor van de olie Vrije Zuiger
-
Het hoofd van de luchtcompressor
-
Benzine Draagbare Generator
-
de vervangstukken van de luchtcompressor
-
Volledige verpakkingsmachine
zoekwoorden [ air compressor replacement components ] bij elkaar passen 48 producten.
PE NILO Full Automatic Packing Machine die 520V OPP wegen
| Naam: | Automatische Wegende van de het Voedsel Vacuümverbinding van de Voedselrijst volledig-Automatische d |
|---|---|
| Verpakkingsmateriaal: | De gelamineerde rollende film van OPP/CPP OPP/CE PET/PE NILO/PE PE |
| Macht: | 220V 50/60HZ 2KW |
De droge Natte Vacuümmachine 4mm Voor dubbel gebruik van de Verbindingsverpakking voor Voedsel
| Naam: | Droog-natte de Verpakkingsmachine Voor dubbel gebruik van de Vacuüm Verpakkings Vacuümverbinding voo |
|---|---|
| Materiaal: | ABS |
| Gedreven type: | Elektrisch |
De verticale Volledige Automatische Luchtdichte Machine van de de Verbindingsverpakking van 420V Vacuüm304ss
| Naam: | 420V hoge snelheids Verticale Type volledig-Automatische de Verpakkingsmachine 304SS van de Voedsel |
|---|---|
| Verpakkingsmateriaal: | Stand-up Zak, Zakken, Film, Zak, hoofdkussenzak |
| Macht: | 220V 50/60HZ 2KW |
Automatische MJ 2400 Aseptische Karton het Vullen Machine 1000ML voor Melkdrank
| Naam: | Automatische Kartontype Verzegelende het Karton van het Machine1000ml Water Aseptische het Vullen Ma |
|---|---|
| Gebruik: | het sap van de drankmelk vullende verpakking |
| Verpakkend Type: | kartons brick typekartons, |
Mp-03 reeks de Multi van de de Smeltingsmachine 3600W van de Verpakkingsmachine Hete Machts
| naam: | De Lijst vier-Post Type Hete Smeltingsmachine -- Multiverpakkingsmachine |
|---|---|
| Voltage: | AC220V |
| Elektriciteit: | 380/60 of 440/60 in drie stadia (V//Hz) |
HCZ-130 horizontale karton opslag verpakkingsmachine voor blaren en flessen, cosmetica
| Productiecapaciteit: | 50-130 kartonnen/min |
|---|---|
| Doos. max. grootte: | 200 × 90 × 80 mm ((LxWxH) |
| Doos.min.grootte: | 55 × 20 × 12 mm ((L × W × H) |
Multi Dubbele Ultrasone Plastic het Lassenmachine in drie stadia van de Verpakkingsmachine
| naam: | Dubbele Plastic het Lassenmachine van Untrasonic -- Multiverpakkingsmachine |
|---|---|
| Voltage: | 220v 50-60HZ |
| Elektriciteit: | 380/60 of 440/60 in drie stadia (V//Hz) |
Elektriciteit Verticaal type Multi-Packing Machine Lage geluid 220V 50HZ
| Display systeem: | Zwakke sleutels |
|---|---|
| Controlesysteem: | LED's |
| Versnelling: | 10-30 zakken/min |

