Alle producten
-
Multiverpakkingsmachine
-
De Compressor van de schroeflucht
-
De Machine van de Vffsverpakking
-
De vacuümmachine van de Verbindingsverpakking
-
De golfmachine van de Doosverpakking
-
de machine van de theezakjeverpakking
-
automatische kartonnerende machine
-
Aseptische kartonnen vulmachine
-
De Machine van robotpalletizer
-
Kop het Vullen Verzegelende Machine
-
De directe Compressor van de Aandrijvingslucht
-
Vergeldende Zuigercompressor
-
de luchtcompressor van de olie vrije schroef
-
De Luchtcompressor van de olie Vrije Zuiger
-
Het hoofd van de luchtcompressor
-
Benzine Draagbare Generator
-
de vervangstukken van de luchtcompressor
-
Volledige verpakkingsmachine
zoekwoorden [ air compressor replacement components ] bij elkaar passen 48 producten.
Krachtige 2,5 pk 220V Direct Power Air Compressor Direct Connect Air Compressor Met Dual Gauges
| Gewicht: | 23kgs |
|---|---|
| Aanvullende kenmerken: | Dual Gauges, Quick Connect Coupler, bescherming tegen overbelasting |
| Afmetingen: | 27.5 x 22 x 44 inch |
15KW Small Rotary Screw Air Compressor 440V 1.6m3 Min 650KGS
| Naam: | Gedreven de Riem van 20HP 15KW 8Bar gebruikte Roterende de Luchtcompressor van de Olie Vrije Schroef |
|---|---|
| Luchtlevering: | 1.6m ³ /min |
| ELEKTRICITEIT: | 380/60 of 440/60 in drie stadia (V//Hz) |
15kw Rotary Screw Air Compressor Luchtcompressor voor zandblaas olie gesmeerd Elektrische schroefluchtcompressor Machines
| Model: | Elegant-20A |
|---|---|
| Vervoer door de lucht ((m3/min/Mpa): | 2.3/0.7; 2.2/0.8;2.1/1.0■ 1.8/1.2 |
| Omgevingstemperatuur (℃): | ≤45℃ |
CHIC-30A Elektrische schroefluchtcompressor voor tandheelkundige / zandblaaswerkzaamheden / autoverwassen
| Model: | CHIC-30A |
|---|---|
| Vervoer door de lucht ((m3/min/Mpa): | 3.8/0.7;3.6/0.8 3.3/1.0; 2.9/1.2 |
| Omgevingstemperatuur (℃): | ≤45℃ |
Nieuwe 2020 145 Psi 185CFM 8bar olie geïnjecteerde schroef luchtcompressor voor mijnbouw en boorgebruik voor Jack Hammer
| Model: | CHIC-100A |
|---|---|
| Vervoer door de lucht ((m3/min/Mpa): | 13.8/0.7;13.0/0.8;11.9/1.0;10.3/1.2 |
| Omgevingstemperatuur (℃): | ≤45℃ |
Zware gietijzer luchtcompressor kop DW-3080 120V/240V 1080RPM pompsnelheid
| pompmateriaal: | van gietijzer |
|---|---|
| Versnelling: | 1080 rpm |
| Model: | DW-3080 |
Elektrische gietijzeren luchtcompressor kop voor 30 gallon tanks 125 PSI Max druk
| Olietype: | synthetische |
|---|---|
| Maximale druk: | 125 psi |
| Ampèren: | 15/7.5 |
120V/240V Spanningsluchtcompressorkop met 2 cilinders en 0,8Mpa/115psi druk
| Motor RPM: | 3450 |
|---|---|
| Spanning: | 120 V/240 V |
| Cfm @ 40 Psi: | 14 |
Hoogdruk en grote schroefluchtscompressor verbeteren industriële processen
| Startmethode: | permanente magneet variabele frequentie |
|---|---|
| Spanning: | 380V/50Hz |
| Omgevingstemperatuur: | -20℃~+45℃ |
Industriële luchtcompressorkop met superieure prestaties en duurzaamheid
| Model: | DV-2065 |
|---|---|
| Spanning: | 120 V/240 V |
| Kracht: | 1.5 kW/ 2 pk |

