Alle producten
-
Multiverpakkingsmachine
-
De Compressor van de schroeflucht
-
De Machine van de Vffsverpakking
-
De vacuümmachine van de Verbindingsverpakking
-
De golfmachine van de Doosverpakking
-
de machine van de theezakjeverpakking
-
automatische kartonnerende machine
-
Aseptische kartonnen vulmachine
-
De Machine van robotpalletizer
-
Kop het Vullen Verzegelende Machine
-
De directe Compressor van de Aandrijvingslucht
-
Vergeldende Zuigercompressor
-
de luchtcompressor van de olie vrije schroef
-
De Luchtcompressor van de olie Vrije Zuiger
-
Het hoofd van de luchtcompressor
-
Benzine Draagbare Generator
-
de vervangstukken van de luchtcompressor
-
Volledige verpakkingsmachine
zoekwoorden [ air compressor replacement components ] bij elkaar passen 48 producten.
Olie gesmeerd 3 pk luchtcompressor kop met 125 PSI maximale druk
| Maximale druk: | 125 psi |
|---|---|
| Paardenkracht: | 3 HP |
| Tankcapaciteit: | 30 liter |
Luchtcompressor Kit met gebruikersvriendelijke industriële kracht reciprocating zuigercompressor
| Gewicht: | 65 kg |
|---|---|
| Werkdruk: | 8 bar |
| Toepassing: | Mijnbouw |
Algemene industrie Toepasselijk Nieuwe industriële elektrische schroef hoge druk luchtcompressor
| Plaats van herkomst | Chinees |
|---|---|
| Merknaam | CHIC |
| Certificering | CE |
Positieve verplaatsing 8 Bar Reciprocating Piston Compressor hoofd Driecilinder
| Cylinder: | 65 mm*3 |
|---|---|
| Type: | Verplaatsingscompressorkop |
| Model: | DW-3065 |
5.5 kW Compressor met wederzijdse zuiger voor drukvereisten van 8 bar
| Verplaatsing: | 360 l/min |
|---|---|
| Afmetingen: | 1200 mm x 480 mm x 830 mm |
| Geluidsniveau: | Minder dan 60 db |
Hoogdruk stationêre luchtschroefcompressor Fabrikant Goed te koop Beste prijs
| Model: | CHIC-100A |
|---|---|
| Vervoer door de lucht ((m3/min/Mpa): | 13.8/0.7;13.0/0.8;11.9/1.0;10.3/1.2 |
| Omgevingstemperatuur (℃): | ≤45℃ |
8 bar reciprocatieve zuigercompressor AC-aangedreven systemen industriële luchtcompressie
| Gewicht: | 95 kg |
|---|---|
| Smeringsmethode: | Gesmeerde olie |
| Afmetingen: | 1200 mm x 480 mm x 830 mm |
Industriële 8 bar reciprocatieve zuigercompressor met snelheid 2800 t/min en vermogen 2,2/3,0 kW/lp
| Model: | DV-0,25/8 |
|---|---|
| Macht (KW/HP): | 2.2/3.0 |
| Cylinderdiameter × nr.: | 65x2 |
Vervangende zuigercompressorkop olie gesmeerd luchtgekoeld model Dv-3080
| Glijmiddel: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
|---|---|
| Geluidsniveau: | 60 dB |
| Efficiëntie: | Tot 95% |
Gebruikte reciprocatieve zuigercompressor 220v De beste oplossing voor uw bedrijf
| Werkdruk: | 8 bar |
|---|---|
| Compressorfase: | Enig Stadium |
| Garantie: | 1 jaar |

