Alle producten
-
Multiverpakkingsmachine
-
De Compressor van de schroeflucht
-
De Machine van de Vffsverpakking
-
De vacuümmachine van de Verbindingsverpakking
-
De golfmachine van de Doosverpakking
-
de machine van de theezakjeverpakking
-
automatische kartonnerende machine
-
Aseptische kartonnen vulmachine
-
De Machine van robotpalletizer
-
Kop het Vullen Verzegelende Machine
-
De directe Compressor van de Aandrijvingslucht
-
Vergeldende Zuigercompressor
-
de luchtcompressor van de olie vrije schroef
-
De Luchtcompressor van de olie Vrije Zuiger
-
Het hoofd van de luchtcompressor
-
Benzine Draagbare Generator
-
de vervangstukken van de luchtcompressor
-
Volledige verpakkingsmachine
-
Mr. Isaac AsareOlar en het technische team van Xianyang Chic Machinery Co., Ltd. beantwoorden snel vragen en begeleiden het installatieteam door alles.En we zijn blij met deze aankoop..
zoekwoorden [ 500w multi packing machine ] bij elkaar passen 22 producten.
Touchscreen multi-purpose verpakkingsmachine met constructie van roestvrij staal
| Display systeem: | Aanraakscherm |
|---|---|
| Kleuren: | Customed |
| materiaal: | Roestvrij staal |
Touchscreen Multi Purpose Metalen blikken Verpakkingsmachine Met roestvrij staal constructie
| Naam: | Machines voor het vullen en afdichten van blikjes voor poeder |
|---|---|
| Versnelling: | 25-50 blikjes/min |
| Materiaal: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
Betrouwbare en efficiënte verpakkingsmachine voor industriële professionals
| Display systeem: | Aanraakscherm |
|---|---|
| Elektriciteit: | Drie fase 380/60 of 440/60 (V//Hz) |
| Weeg: | 3500kg |
Multifunctionele verpakkingsmachine met aanraakscherm
| Versnelling: | 90-100bags/min |
|---|---|
| Kleur: | Customed |
| Luchtdruk: | 0.4-0.6MPa |
Automatische PLC multipack verpakkingsmachine met touchscreen
| beeldschermsysteem: | Aanraakscherm |
|---|---|
| Kleur: | Customed |
| type: | Automatisch |
500W / 800W zakverpakkingsmachine met aanraakscherm voor verbeterde verpakking
| Luchtdruk: | 0.4-0.6MPa |
|---|---|
| Elektriciteit: | 380/60 of 440/60 in drie stadia (V//Hz) |
| Kleur: | Customed |
Automatische verpakkingsmachine voor consistente verpakkingen van roestvrij staal
| Controlesysteem: | PLC's |
|---|---|
| Spanning: | 220V 50-60Hz |
| Versnelling: | 90-100bags/min |
Driefasige 380V/60Hz elektrische meelverpakkingsmachine 90 - 100 zakken/min
| Versnelling: | 90-100bags/min |
|---|---|
| Display systeem: | Aanraakscherm |
| grootte: | 2800*1550*1750mm |
Automatische veelzijdige zakverpakkingsmachine met verstelbare spanning en luchtdruk van 0,4-0,6 MPa
| Kleuren: | Customed |
|---|---|
| Weeg: | 3500kg |
| Spanning: | 220V 50-60Hz |
90 - 100 zakken/min Flourenverpakkingsmachine met luchtdrukregeling
| Versnelling: | 90-100bags/min |
|---|---|
| Weeg: | 2500kg |
| Elektriciteit: | Driefasen 380/60 of 440/60 (V//Hz) 4,5 kW |

