Alle producten
-
Multiverpakkingsmachine
-
De Compressor van de schroeflucht
-
De Machine van de Vffsverpakking
-
De vacuümmachine van de Verbindingsverpakking
-
De golfmachine van de Doosverpakking
-
de machine van de theezakjeverpakking
-
automatische kartonnerende machine
-
Aseptische kartonnen vulmachine
-
De Machine van robotpalletizer
-
Kop het Vullen Verzegelende Machine
-
De directe Compressor van de Aandrijvingslucht
-
Vergeldende Zuigercompressor
-
de luchtcompressor van de olie vrije schroef
-
De Luchtcompressor van de olie Vrije Zuiger
-
Het hoofd van de luchtcompressor
-
Benzine Draagbare Generator
-
de vervangstukken van de luchtcompressor
-
Volledige verpakkingsmachine
-
Mr. Isaac AsareOlar en het technische team van Xianyang Chic Machinery Co., Ltd. beantwoorden snel vragen en begeleiden het installatieteam door alles.En we zijn blij met deze aankoop..
zoekwoorden [ 2hp air compressor ] bij elkaar passen 31 producten.
Heavy Duty Performance 2HP/1.5kw luchtcompressor met 23 kg gewicht en 206/0.206 luchtlevering
| Maximale druk: | 115 PSI |
|---|---|
| Motorische kwaliteit: | IP54 |
| Gewicht: | 23kgs |
Direct aandrijving luchtcompressor 2HP/1.5kw Ideale oplossing met 50L tankcapaciteit
| Aanvullende kenmerken: | Dual Gauges, Quick Connect Coupler, bescherming tegen overbelasting |
|---|---|
| Kracht: | 2HP/1.5KW |
| Afmetingen ((L×W×Hmm): | 70 × 31 × 66 |
2 pk/1,5 kW directe aandrijving luchtcompressor 150 lbs capaciteit voor industriële doeleinden
| Capaciteit: | 19 M3/min @ 116psi/8bar |
|---|---|
| Maximale druk: | 125 psi |
| Air End: | HANBELL (Taiwan) |
115 PSI Maximale druk schroefluchtscompressor 0,26M3/min 115psi/8bar
| Luchtlevering: | 206/0.206 |
|---|---|
| Maximale druk: | 115 PSI/8BAR |
| Voorwaarde: | Nieuwe compressor |
8Bar de Luchtcompressor 115psi 2hp van de zuiger Directe Aandrijving
| Naam: | Ce-Compressor van de Zuiger de Directe Gedreven 2hp 8Bar Lucht met 24L-Tank |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.206m ³ /min |
| Cilinder: | 47mm*1 |
van de de Aandrijvingslucht van 2hp 1.5kw Directe de Compressor Enige Zuiger 24 Liter
| Naam: | draagbare 2hp 8 bar van de de zuigerwisselstroom van de 24 literdruk directe gedreven de luchtcompre |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.206m ³ /min |
| Cilinder: | 47mm*1 |
50 liter General Electric 56mm de Kleine Riem Gedreven Riem van de Luchtcompressor 1.5KW
| Naam: | 2HP /1.5KW 220 Volt 24 van de de Aandrijvingslucht van 50 Litergeneral electric de Directe Draad van |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.206m ³ /min |
| Cilinder: | 47mm*1 |
24 het Type van liter Elektrische 2800Rpm Zuiger Luchtcompressor met Tank
| Naam: | 24 Compressor van de de Aandrijvingslucht van liter de Elektrische Direcr 2hp 115 Psi 2800 T/min 8 B |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.206m ³ /min |
| Cilinder: | 47mm*1 |
19 M3/min 116psi/8bar Capaciteit Direct aandrijving luchtcompressor met dubbele metersv thermisch ontwerp 2HP/2.5HP 1.5KW 50L
| Spanning/Frequentie ((V/Hz) r: | 220/50 |
|---|---|
| Cylinderdiameter × nr.: | 47x1 |
| Garantie: | 1 jaar beperkt |
Draagbare luchtcompressor met directe aandrijving met IP55/54 motorklasse en 220V spanning
| Luchtlevering ((L/Min/m3 /Min): | 206/0.206 |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar beperkt |
| Motorspanning/frequentie ((V/Hz): | 220/50 |

