Alle producten
-
Multiverpakkingsmachine
-
De Compressor van de schroeflucht
-
De Machine van de Vffsverpakking
-
De vacuümmachine van de Verbindingsverpakking
-
De golfmachine van de Doosverpakking
-
de machine van de theezakjeverpakking
-
automatische kartonnerende machine
-
Aseptische kartonnen vulmachine
-
De Machine van robotpalletizer
-
Kop het Vullen Verzegelende Machine
-
De directe Compressor van de Aandrijvingslucht
-
Vergeldende Zuigercompressor
-
de luchtcompressor van de olie vrije schroef
-
De Luchtcompressor van de olie Vrije Zuiger
-
Het hoofd van de luchtcompressor
-
Benzine Draagbare Generator
-
de vervangstukken van de luchtcompressor
-
Volledige verpakkingsmachine
-
Mr. Isaac AsareOlar en het technische team van Xianyang Chic Machinery Co., Ltd. beantwoorden snel vragen en begeleiden het installatieteam door alles.En we zijn blij met deze aankoop..
zoekwoorden [ 2hp air compressor ] bij elkaar passen 31 producten.
26KGS kies Compressor van de Zuigerlucht 47mm 0.206m3 Min Black uit
| Naam: | Enige de Luchtcompressor van de Zuiger Directe Aandrijving met Tweede Drukmaat |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.206m ³ /min |
| Cilinder: | 47mm*1 |
1.5KW 2 PK-het Hoofd van de Luchtcompressor voor Vergeldende Zuigercompressor
| Naam: | 1.5KW/2HP riem Gedreven Vergeldend de Compressorhoofd van de Zuigerlucht |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.17m ³ /min |
| Cilinder: | 55mm*2 |
Het Hoofd van de de Luchtcompressor van 1030RPM 2.2KW 3 HP met Speciale Rubbervoeten
| Naam: | Het Type van 1.5KW/2HP Itly Riem Gedreven Vergeldend de Compressorhoofd van de Zuigerlucht |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.2m ³ /min |
| Cilinder: | 65mm*2 |
0.8Mpa directe de Compressorschroef 120V Gray Slient van de Aandrijvingslucht
| Macht: | 1.5kw/2hp |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.206m ³ /min |
| Cilinder: | 47mm*1 |
2.5 HP 115 PSI Permanent Magnet Motor Luchtcompressor met dubbele gauges en thermische overbelasting bescherming
| Afmetingen: | 27.5 x 22 x 44 inch |
|---|---|
| Aanvullende kenmerken: | Dual Gauges, Quick Connect Coupler, bescherming tegen overbelasting |
| Kracht: | 2HP/1.5KW |
Industriële luchtcompressorkop met superieure prestaties en duurzaamheid
| Model: | DV-2065 |
|---|---|
| Spanning: | 120 V/240 V |
| Kracht: | 1.5 kW/ 2 pk |
Olie zichtglas en 3 pk pk in 120V/240V Spanning luchtcompressor hoofd voor industriële
| Motor RPM: | 3450 |
|---|---|
| Cylinder: | 90 mm*2 |
| Paardenkracht: | 3 HP |
14 Cfm 40 Psi Campbell Hausfeld gietijzeren luchtcompressor hoofd 10 gallon tankcapaciteit
| Paardenkracht: | 3 HP |
|---|---|
| Druk: | 0.8Mpa/115psi |
| Spanning: | 120 V/240 V |
120V kies van de de Aandrijvingsriem van de Zuigercompressor het Koperdraad 22kg 2024B uit
| Macht: | 1.5kw/2hp |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.206m ³ /min |
| Cilinder: | 47mm*1 |
Elektrische Draagbare Dubbelwerkende Vergeldende Compressor 2HP 8bar jv-0.17/8
| naam: | 2HP 8bar jv-0.17/8 Dubbelwerkend het Vergelden Compressorhoog rendement |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.17m ³ /min |
| Cilinder: | 51mm*2 |

