Alle producten
-
Multiverpakkingsmachine
-
De Compressor van de schroeflucht
-
De Machine van de Vffsverpakking
-
De vacuümmachine van de Verbindingsverpakking
-
De golfmachine van de Doosverpakking
-
de machine van de theezakjeverpakking
-
automatische kartonnerende machine
-
Aseptische kartonnen vulmachine
-
De Machine van robotpalletizer
-
Kop het Vullen Verzegelende Machine
-
De directe Compressor van de Aandrijvingslucht
-
Vergeldende Zuigercompressor
-
de luchtcompressor van de olie vrije schroef
-
De Luchtcompressor van de olie Vrije Zuiger
-
Het hoofd van de luchtcompressor
-
Benzine Draagbare Generator
-
de vervangstukken van de luchtcompressor
-
Volledige verpakkingsmachine
-
Mr. Isaac AsareOlar en het technische team van Xianyang Chic Machinery Co., Ltd. beantwoorden snel vragen en begeleiden het installatieteam door alles.En we zijn blij met deze aankoop..
zoekwoorden [ 2hp air compressor ] bij elkaar passen 31 producten.
IP55/54 Elektrische motor aangedreven luchtcompressor voor zware toepassingen
| Afmetingen ((L×W×Hmm): | 70 × 31 × 66 |
|---|---|
| Type: | luchtcompressor |
| Luchtlevering ((L/Min/m3 /Min): | 206/0.206 |
Krachtige 2,5 pk 220V Direct Power Air Compressor Direct Connect Air Compressor Met Dual Gauges
| Gewicht: | 23kgs |
|---|---|
| Aanvullende kenmerken: | Dual Gauges, Quick Connect Coupler, bescherming tegen overbelasting |
| Afmetingen: | 27.5 x 22 x 44 inch |
220V Direct Drive Air Compressor Perfecte combinatie van efficiëntie voor uw bedrijf
| Luchtlevering ((L/Min/m3 /Min): | 206/0.206 |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar beperkt |
| Gewicht: | 23kgs |
26KGS 7,8 van de de Aandrijvingslucht van Cfm Directe de Compressorschroef Rubberwhell
| Naam: | Van de de Aandrijvingszuiger van de luchtcompressor 8bar 24L 7.8cfm Directe de Luchtcompressor |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.206m ³ /min |
| Cilinder: | 47mm*1 |
115psi Mini Portable Air Compressor With-Tank 5018 Barblauw
| Naam: | mini elektrische kleine draagbaar van 24L 8bar 220v leidt gedreven luchtcompressor |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.206m ³ /min |
| Cilinder: | 47mm*1 |
1800w van de de Luchtcompressor van de motoraandrijving Zuigertype 56mm Koperdraad
| Naam: | OEM 1800w 2.5hp 2024B de Directe Draad van het de Compressorkoper van de Aandrijvingslucht |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.206m ³ /min |
| Cilinder: | 47mm*1 |
115psi de directe Compressor van de Aandrijvingslucht
| Naam: | De Luchtcompressor van de hoge druk Draagbare Directe Aandrijving, met 220v-Voltage 50L |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.206m ³ /min |
| Cilinder: | 47mm*1 |
0.8Mpa de directe Compressor van de Aandrijvingslucht Ac Draagbare 24L 0.206m3 Min
| Naam: | Kleine Draagbare 0.206m ³/Compressor van de de Wisselstroom de Directe Gedreven Lucht van Min Capaci |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.206m ³ /min |
| Cilinder: | 47mm*1 |
25L riem Gedreven Compressor Compressor van de 60mm Liter de Horizontale Lucht
| Naam: | Van de de Liter Gele Directe Aandrijving van 1.5KW 8bar 25L de Luchtcompressoren |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.206m ³ /min |
| Cilinder: | 47mm*1 |
25kg directe van de de Compressor50l Riem van de Aandrijvingslucht de Aandrijvingszwarte voor Huisdecoratie
| Naam: | 50 de Luchtcompressor van de liter Directe Aandrijving, de draad van het Compressorkoper |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.206m ³ /min |
| Cilinder: | 47mm*1 |

