Alle producten
-
Multiverpakkingsmachine
-
De Compressor van de schroeflucht
-
De Machine van de Vffsverpakking
-
De vacuümmachine van de Verbindingsverpakking
-
De golfmachine van de Doosverpakking
-
de machine van de theezakjeverpakking
-
automatische kartonnerende machine
-
Aseptische kartonnen vulmachine
-
De Machine van robotpalletizer
-
Kop het Vullen Verzegelende Machine
-
De directe Compressor van de Aandrijvingslucht
-
Vergeldende Zuigercompressor
-
de luchtcompressor van de olie vrije schroef
-
De Luchtcompressor van de olie Vrije Zuiger
-
Het hoofd van de luchtcompressor
-
Benzine Draagbare Generator
-
de vervangstukken van de luchtcompressor
-
Volledige verpakkingsmachine
zoekwoorden [ two stage air compressor pump ] bij elkaar passen 15 producten.
3 pk elektrische twee-stappen luchtcompressor pomp 10 gallon tankcapaciteit voor professionele
| Paardenkracht: | 3 HP |
|---|---|
| Cfm @ 40 Psi: | 14 |
| Aantal cilinders: | 2 |
3 pk 120V/240V olievrije Quincy schroef luchtcompressor hoofd olie gesmeerde pomp met synthetische olie
| Tank Capacity: | 30 Gallons |
|---|---|
| Maximum Pressure: | 125 PSI |
| Oil Sight Glass: | Yes |
120V/240V Spanningsluchtcompressorkop met 2 cilinders en 0,8Mpa/115psi druk
| Motor RPM: | 3450 |
|---|---|
| Spanning: | 120 V/240 V |
| Cfm @ 40 Psi: | 14 |
Zware gietijzer luchtcompressor kop DW-3080 120V/240V 1080RPM pompsnelheid
| pompmateriaal: | van gietijzer |
|---|---|
| Versnelling: | 1080 rpm |
| Model: | DW-3080 |
Olie gesmeerd 3 pk luchtcompressor kop met 125 PSI maximale druk
| Maximale druk: | 125 psi |
|---|---|
| Paardenkracht: | 3 HP |
| Tankcapaciteit: | 30 liter |
Elektrische luchtcompressorkop met 3450 motorrpm en oliezichtglas
| Motor RPM: | 3450 |
|---|---|
| Olietype: | synthetische |
| Typ van pomp: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
DW-3080 30 gallon elektrische luchtcompressor hoofd pomp gietijzer 125 PSI Max druk
| Tankcapaciteit: | 30 liter |
|---|---|
| Model: | DW-3080 |
| Maximale druk: | 125 psi |
Industriële luchtcompressorkop met superieure prestaties en duurzaamheid
| Model: | DV-2065 |
|---|---|
| Spanning: | 120 V/240 V |
| Kracht: | 1.5 kW/ 2 pk |
120V/240V Quincy Schroef NorthStar Elektrische luchtcompressor kop 1080RPM snelheid met 30 gallon tank
| Ampèren: | 15/7.5 |
|---|---|
| Motor RPM: | 3450 |
| Spanning: | 120 V/240 V |
125 PSI maximale druk luchtcompressor kop met synthetische olie
| Tankcapaciteit: | 30 liter |
|---|---|
| Maximale druk: | 125 psi |
| Ampèren: | 15/7.5 |

