Alle producten
-
Multiverpakkingsmachine
-
De Compressor van de schroeflucht
-
De Machine van de Vffsverpakking
-
De vacuümmachine van de Verbindingsverpakking
-
De golfmachine van de Doosverpakking
-
de machine van de theezakjeverpakking
-
automatische kartonnerende machine
-
Aseptische kartonnen vulmachine
-
De Machine van robotpalletizer
-
Kop het Vullen Verzegelende Machine
-
De directe Compressor van de Aandrijvingslucht
-
Vergeldende Zuigercompressor
-
de luchtcompressor van de olie vrije schroef
-
De Luchtcompressor van de olie Vrije Zuiger
-
Het hoofd van de luchtcompressor
-
Benzine Draagbare Generator
-
de vervangstukken van de luchtcompressor
-
Volledige verpakkingsmachine
zoekwoorden [ two stage air compressor pump ] bij elkaar passen 15 producten.
Olie zichtglas en 3 pk pk in 120V/240V Spanning luchtcompressor hoofd voor industriële
| Motor RPM: | 3450 |
|---|---|
| Cylinder: | 90 mm*2 |
| Paardenkracht: | 3 HP |
Industriële luchtcompressorkop 2,2 kW/3,0 pk voor zware toepassingen
| Model: | DV-2065 |
|---|---|
| pompmateriaal: | Gegooid ijzer |
| Kracht: | 2.2 kW/3.0 pk |
14 Cfm 40 Psi Campbell Hausfeld gietijzeren luchtcompressor hoofd 10 gallon tankcapaciteit
| Paardenkracht: | 3 HP |
|---|---|
| Druk: | 0.8Mpa/115psi |
| Spanning: | 120 V/240 V |
Elektrische luchtcompressor kop DW-3080 met synthetische olie 3 pk pk 0.8Mpa druk
| Model: | DW-3080 |
|---|---|
| Olie zichtglas: | - Ja, dat klopt. |
| Motor RPM: | 3450 |
Elektrische gietijzeren luchtcompressor kop voor 30 gallon tanks 125 PSI Max druk
| Olietype: | synthetische |
|---|---|
| Maximale druk: | 125 psi |
| Ampèren: | 15/7.5 |

