Alle producten
-
Multiverpakkingsmachine
-
De Compressor van de schroeflucht
-
De Machine van de Vffsverpakking
-
De vacuümmachine van de Verbindingsverpakking
-
De golfmachine van de Doosverpakking
-
de machine van de theezakjeverpakking
-
automatische kartonnerende machine
-
Aseptische kartonnen vulmachine
-
De Machine van robotpalletizer
-
Kop het Vullen Verzegelende Machine
-
De directe Compressor van de Aandrijvingslucht
-
Vergeldende Zuigercompressor
-
de luchtcompressor van de olie vrije schroef
-
De Luchtcompressor van de olie Vrije Zuiger
-
Het hoofd van de luchtcompressor
-
Benzine Draagbare Generator
-
de vervangstukken van de luchtcompressor
-
Volledige verpakkingsmachine
-
Mr. Isaac AsareOlar en het technische team van Xianyang Chic Machinery Co., Ltd. beantwoorden snel vragen en begeleiden het installatieteam door alles.En we zijn blij met deze aankoop..
zoekwoorden [ touch screen fill seal packing machine ] bij elkaar passen 133 producten.
Verpakkingsmachine voor gevormd karton ZYK-09
| Type: | ZYK-09 |
|---|---|
| Kartongrootte: | (L) 250-400 ((W) 180-320 ((H) 150-350 mm |
| Bandbreedte: | 48 mm |
Ltdx-110 de Machine van de Theezakjeverpakking
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Gedreven type: | Elektrisch |
| Functie: | verpakkende thee in filtreerpapierzakken |
Vinnige en nauwkeurige breedrolfilmbeker vulmachine voor het afdichten van PE / aluminiumbak
| Werkdruk (Mpa): | 0.6-0.8 |
|---|---|
| Verpakkingstype: | Tray, Pe Tray, Aluminium Tray, Map Tray |
| Maximale afmeting van de bak L*W*H (mm) Holte 1 bij 4: | 200x140x80 (x4) / 260x170 (x110)) |
Verticale type transportband hopper verpakkingsmachine multi functie voor noten snoep snacks
| Metingsgebied: | 1-100 g ((3-100 ml) |
|---|---|
| Grootte van de zak: | (L) 30-170 mm [W] 30-130 mm |
| Verpakkingssnelheid: | 30-60 zakken/min |
Verticale multifunctionele verpakkingsmachine voor vloeibare sappen, shampoo, eetbare olie en ketchup
| Metingsgebied: | 1-100 g ((3-100 ml) |
|---|---|
| Grootte van de zak: | (L) 30-170 mm [W] 30-130 mm |
| Verpakkingssnelheid: | 30-60 zakken/min |
Verticale verpakkingsmachine voor het tellen van trays met verschillende functies
| Metingsgebied: | Berekend op kwantiteit |
|---|---|
| Grootte van de zak: | (L) 30-170 mm [W] 30-130 mm |
| Verpakkingssnelheid: | 30-60 zakken/min |
Verticale granulatenverpakkingsmachine met meerdere functies
| Metingsgebied: | 1-100 g ((3-100 ml) |
|---|---|
| Grootte van de zak: | (L) 30-170 mm [W] 30-130 mm |
| Verpakkingssnelheid: | 30-60 zakken/min |
Horizontale verpakkingsmachine voor sappoeder Multifunctionele verpakkingsmachine Verticaal
| Metingsgebied: | 1-100 g ((3-100 ml) |
|---|---|
| Grootte van de zak: | (L) 30-170 mm [W] 30-130 mm |
| Verpakkingssnelheid: | 30-60 zakken/min |
Automatische Kinder Joy Eieren Gele Ultrasone Blister verpakkingsmachine Elektrische pompen Luchtpomp
| Levertijd: | 60 dagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | Western Union, L/C, T/T, MoneyGram |
| Levering vermogen: | 1+PC+60 DAGEN |
304 roestvrijstalen aseptische kartonvulmachine met een vulnauwkeurigheid ≤ ± 1%
| Luchtconsumptie: | 0.3m ³ /min |
|---|---|
| stroomvoorziening: | 380V/50HZ |
| Naam van het product: | Aseptische Karton het Vullen Machine |

