Alle producten
-
Multiverpakkingsmachine
-
De Compressor van de schroeflucht
-
De Machine van de Vffsverpakking
-
De vacuümmachine van de Verbindingsverpakking
-
De golfmachine van de Doosverpakking
-
de machine van de theezakjeverpakking
-
automatische kartonnerende machine
-
Aseptische kartonnen vulmachine
-
De Machine van robotpalletizer
-
Kop het Vullen Verzegelende Machine
-
De directe Compressor van de Aandrijvingslucht
-
Vergeldende Zuigercompressor
-
de luchtcompressor van de olie vrije schroef
-
De Luchtcompressor van de olie Vrije Zuiger
-
Het hoofd van de luchtcompressor
-
Benzine Draagbare Generator
-
de vervangstukken van de luchtcompressor
-
Volledige verpakkingsmachine
-
Mr. Isaac AsareOlar en het technische team van Xianyang Chic Machinery Co., Ltd. beantwoorden snel vragen en begeleiden het installatieteam door alles.En we zijn blij met deze aankoop..
zoekwoorden [ touch screen fill seal packing machine ] bij elkaar passen 133 producten.
De automatische Document Plastic Machine van de Blaar Multiverpakking 10-15 Keer/Min
| Naam: | De multi Verticale Vorm van de Verpakkingsmachine vult de Machine304ss Multi Hoofdweger van de Verbi |
|---|---|
| Packaingsmateriaal: | rollende film, gelamineerde film en hitte - verzegelend gelamineerd document broodje |
| Gedreven type: | elektrisch en pneumatisch |
De elektronische Kwantitatieve multi hoofdmachine van de wegersverpakking voor de Producten van het Grijnzenpoeder
| naam: | De multi Verticale Vorm van de Verpakkingsmachine vult de Machine304ss Multi Hoofdweger van de Verbi |
|---|---|
| Packaingsmateriaal: | pre-gemaakte zakken, flessen, blikkentin |
| Gedreven type: | Elektrisch |
Brick Type Carton Sealing Filling Machine Aanraakscherm 2500*1200*1800mm ≤±1% Vulling nauwkeurigheid
| Vullende Nauwkeurigheid: | ≤±1% |
|---|---|
| Luchtconsumptie: | 0.3m ³ /min |
| Gewicht: | 1000kg |
Roestvrij staal aanraakschermflessen vulzegelmachine Veiligheidskenmerken Rolverzegelingstechnologie
| Kracht: | 2.5 kW |
|---|---|
| Operatorinterface: | Touchscreen |
| Veiligheidskenmerken: | Noodsluiting, veiligheidsdeur |
Vullingsdichtmachine voor flessen/blikjes van roestvrij staal 50-500 ml capaciteit met CE-certificaat
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Type afdichting: | Rolverzegeling |
| Volledig volume: | 50-500ML |
4500 flessen per uur roestvrij staal vul- en afdichtingsmachine met CE ISO9001
| Operatorinterface: | Touchscreen |
|---|---|
| Luchtdruk: | 0.6-0.8Mpa |
| Capaciteit: | 4500 flessen/blikjes per uur |
304 roestvrij staal DXDD16 CCFD6 thee verpakkingsmachine met 20-60 zakken/min Rate 2.5kw Power
| Zeer belangrijke Naam: | Automatische verpakkingsmachine voor theezakken |
|---|---|
| Model: | DXDD16 |
| Capaciteit: | 110±5 zakken/min |
Veiligheid van de machine voor het vullen van de afdichting met rollen van roestvrij staal CE/ISO9001-gecertificeerd
| Certificeringen: | CE, ISO9001 |
|---|---|
| Operatorinterface: | Touchscreen |
| Veiligheidskenmerken: | Noodsluiting, veiligheidsdeur |
Automatisch Zak het Vullen van het het Oorsachet van de Verpakkingsmachine Hangend van de de Filterdruppel de Koffiepoeder
| Voorwaarde: | nieuw |
|---|---|
| Gedreven type: | elektrisch & pneumatisch |
| Functie: | verpakkende koffie in filtreerpapierzakken |
De speciale Machine van de Zak Multiverpakking voor het Vacuüm Klappende Nivelleren 80bags/Min
| Naam: | Speciale verpakkende machine voor vacuüm dat en van zak-multiverpakkingsmachine klapt nivelleert |
|---|---|
| snelheid: | 80bags/min |
| Breedte: | 100200mm |

