Alle producten
-
Multiverpakkingsmachine
-
De Compressor van de schroeflucht
-
De Machine van de Vffsverpakking
-
De vacuümmachine van de Verbindingsverpakking
-
De golfmachine van de Doosverpakking
-
de machine van de theezakjeverpakking
-
automatische kartonnerende machine
-
Aseptische kartonnen vulmachine
-
De Machine van robotpalletizer
-
Kop het Vullen Verzegelende Machine
-
De directe Compressor van de Aandrijvingslucht
-
Vergeldende Zuigercompressor
-
de luchtcompressor van de olie vrije schroef
-
De Luchtcompressor van de olie Vrije Zuiger
-
Het hoofd van de luchtcompressor
-
Benzine Draagbare Generator
-
de vervangstukken van de luchtcompressor
-
Volledige verpakkingsmachine
zoekwoorden [ bag multi packaging machine ] bij elkaar passen 188 producten.
10kg 50kg Automatische Multi-Verpakkingsmachine
| Naam: | Granulaire verpakkingsmachines |
|---|---|
| Verpakkingsmateriaal: | Nylon zakken, plastic zakken, papieren zakken, etc. |
| Gedreven soort: | Elektrisch |
8 pijpenzak Juice Multi Packing Machine Filling die 220V 50HZ verzegelen
| Naam: | de stokzak vult en verzegelt verpakkende machine |
|---|---|
| Packaingsmateriaal: | De uitbreidingszakken, inflatiezakken, de zakken van de barmelk, de zakken van de baryoghurt, vormde |
| Zakmateriaal: | PE of Nylon, BOPP gelamineerde LDPE, diverse vormen voorgevormde zakken |
Dubbele Hydraulische de Machine Hoge Frequentie 5000W van de Type Multiverpakking
| naam: | De dubbele Hydraulische Machine van de Type Hoge Frequentie-- Multiverpakkingsmachine |
|---|---|
| Macht: | 5000W |
| Elektriciteit: | 380/60 of 440/60 in drie stadia (V//Hz) |
Automatische Doypack-verpakkingsmachine voor kruidenpoeder, koffiepoeder van deeltjeszaad
| Naam van het product: | Doypack verpakkingsmachine |
|---|---|
| Versnelling: | 10-28 zakken/min |
| Grootte van zak: | W ((80-230) mm L ((110-350) mm |
Automatische Poeder het Vullen de Verpakkersvffs Verpakkende Machine van de Verpakkingsmachine
| naam: | Dxdf-40II Automatische de machineverpakker van de Poeder Vullende Verpakking |
|---|---|
| Packaingsmateriaal: | rollende film, gelamineerde film en hitte - verzegelend gelamineerd document broodje |
| Gedreven type: | elektrisch en pneumatisch |
Automatisch Zak het Vullen van het het Oorsachet van de Verpakkingsmachine Hangend van de de Filterdruppel de Koffiepoeder
| Voorwaarde: | nieuw |
|---|---|
| Gedreven type: | elektrisch & pneumatisch |
| Functie: | verpakkende koffie in filtreerpapierzakken |
Volledig automatisch wegen en kwantitatieve verpakkingsmachine Voedsel Rijst Granen Snacks
| Metingsgebied: | 50-500g |
|---|---|
| Grootte van de zak: | L:10-260 mm W:90-200 mm |
| Verpakkingssnelheid: | 15-20 zakken/minute |
Kleine 110V-van de de Zakmachine van de Mayonaisekoffie van de de Druppelkoffie de Zak Verpakkende Machine
| Naam: | kleine van de suiker verticale zout en peper vloeibare theezakjes die van de mayonaisenoten van het |
|---|---|
| Type: | Multifunctionele Verpakkende Machine |
| Verpakkingsmateriaal: | Zakken, Film, Folie, Zak, filtreerpapier |
PLC-controle meelverpakkingsmachine W30 - 110 mm Verpakkingsgrootte
| Verpakkingsmateriaal: | Document/Plastiek |
|---|---|
| Controlesysteem: | PLC |
| Verpakkingsdikte: | 0.040.08mm |
90 - 100 zakken/min Flourenverpakkingsmachine met luchtdrukregeling
| Versnelling: | 90-100bags/min |
|---|---|
| Weeg: | 2500kg |
| Elektriciteit: | Driefasen 380/60 of 440/60 (V//Hz) 4,5 kW |

