Alle producten
-
Multiverpakkingsmachine
-
De Compressor van de schroeflucht
-
De Machine van de Vffsverpakking
-
De vacuümmachine van de Verbindingsverpakking
-
De golfmachine van de Doosverpakking
-
de machine van de theezakjeverpakking
-
automatische kartonnerende machine
-
Aseptische kartonnen vulmachine
-
De Machine van robotpalletizer
-
Kop het Vullen Verzegelende Machine
-
De directe Compressor van de Aandrijvingslucht
-
Vergeldende Zuigercompressor
-
de luchtcompressor van de olie vrije schroef
-
De Luchtcompressor van de olie Vrije Zuiger
-
Het hoofd van de luchtcompressor
-
Benzine Draagbare Generator
-
de vervangstukken van de luchtcompressor
-
Volledige verpakkingsmachine
zoekwoorden [ bag multi packaging machine ] bij elkaar passen 188 producten.
Touchscreen Multi Packing Machine Hoogwaardige 500W / 800W
| Elektriciteit: | 380/60 of 440/60 in drie stadia (V//Hz) |
|---|---|
| Naam van het product: | Multiverpakkingsmachine |
| Luchtdruk: | 0.4-0.6MPa |
Volledig automatische verpakkingsmachine voor stofdeeltjespoeder Noot meetmachine voor opgeblazen voedselverpakkingen
| Metingsgebied: | 20-1000ml |
|---|---|
| Grootte van de zak: | (L):40-250mm (W):40-200mm |
| Versnelling: | 10-30 zakken/min |
Het minerale/Zuivere van het de Machinesachet van de Drinkwater Multiverpakking de Zakzak Vullende Verzegelen
| Zakmateriaal: | PE of Nylon, BOPP gelamineerde LDPE, diverse vormen voorgevormde zakken |
|---|---|
| Naam: | de stokzak vult en verzegelt verpakkende machine |
| Packaingsmateriaal: | De uitbreidingszakken, inflatiezakken, de zakken van de barmelk, de zakken van de baryoghurt, vormde |
Betrouwbare en efficiënte verpakkingsmachine voor industriële professionals
| Display systeem: | Aanraakscherm |
|---|---|
| Elektriciteit: | Drie fase 380/60 of 440/60 (V//Hz) |
| Weeg: | 3500kg |
Machine van de de Zak de Multiverpakking van de Premadezak Mini Doypack Grains Chips
| Naam: | Multi de Verpakkingsmachine van korrelschips pop corns pre-made bags |
|---|---|
| Packaingsmateriaal: | pre-gemaakte zakken, zakken |
| Gedreven type: | elektrisch en pneumatisch |
Horizontale Gerolde Multi het Sachet van de Verpakkingsmachine Farmaceutische het Vullen Machine
| Naam: | Horizontale Gerolde van de de Ritssluitingszak van Filmdoypack van de Pindanoten het Voedsel Multi V |
|---|---|
| Packaingsmateriaal: | rollende film |
| Gedreven type: | elektrisch en pneumatisch |
50 de Rijst Enige Kop van zakkenmin multi packing machine 2000ml
| Naam: | Volumetrische Kopvuller voor Rijst Verpakkende Machine en Enige Kop het Vullen Verzegelende Multi Ve |
|---|---|
| Type: | Multifunctionele Verpakkende Machine |
| Afmeting: | 500X600X1100mm |
1415 van het Multi het Voedsel Verse Mm Fruit van Tray Sealing 3kg van de Verpakkingsmachine klampen zich Film vast
| Naam: | De automatische Kruiden/het Verse Fruit klampen zich Film Verpakkende Machine Tray Sealing Multi Pac |
|---|---|
| Type: | Multifunctionele Verpakkende Machine |
| Afmeting: | 840 x 888 x 1415 mm |
2000ml het elektrische Vacuümverzegelaar Verpakkingsmachine Luchtdichte Verzegelen
| Naam: | Volumetrische Kopvuller voor Rijst Verpakkende Machine en Enige Kop het Vullen Verzegelende Multi Ve |
|---|---|
| Type: | Multifunctionele Verpakkende Machine |
| Afmeting: | 500X600X1100mm |
80 - 90bags/min multiverpakkingsmachine Vier het Opgeruimde Verzegelen doet Verpakkende Machine in zakken
| Naam: | Hoge snelheidszak Machine van de Vacuüm Verpakkings de machine-Multiverpakking |
|---|---|
| snelheid: | 80-90bags/min |
| Breedte: | 55100mm |

