Alle producten
-
Multiverpakkingsmachine
-
De Compressor van de schroeflucht
-
De Machine van de Vffsverpakking
-
De vacuümmachine van de Verbindingsverpakking
-
De golfmachine van de Doosverpakking
-
de machine van de theezakjeverpakking
-
automatische kartonnerende machine
-
Aseptische kartonnen vulmachine
-
De Machine van robotpalletizer
-
Kop het Vullen Verzegelende Machine
-
De directe Compressor van de Aandrijvingslucht
-
Vergeldende Zuigercompressor
-
de luchtcompressor van de olie vrije schroef
-
De Luchtcompressor van de olie Vrije Zuiger
-
Het hoofd van de luchtcompressor
-
Benzine Draagbare Generator
-
de vervangstukken van de luchtcompressor
-
Volledige verpakkingsmachine
-
Mr. Isaac AsareOlar en het technische team van Xianyang Chic Machinery Co., Ltd. beantwoorden snel vragen en begeleiden het installatieteam door alles.En we zijn blij met deze aankoop..
zoekwoorden [ automatic weighing bag packaging equipment ] bij elkaar passen 83 producten.
Volledig automatische weegzak verpakkingsapparatuur Luchtdruk 0,4 - 0,6Mpa
| Weeg: | 3500kg |
|---|---|
| Display systeem: | Aanraakscherm |
| Productnaam: | Multiverpakkingsmachine |
Volledig automatische grootschalige granulaire productenWeegtas verpakkingsapparatuur 500W / 800W
| Versnelling: | 90-100bags/min |
|---|---|
| Weeg: | 3500kg |
| Display systeem: | Aanraakscherm |
Volledig automatische rijstzakjes verpakkingsmachine met 5-10 mm longitudinale afdichting breedte
| Productnaam: | VFFS rijstverpakkingsmachine |
|---|---|
| Filmbreedte: | 250-max.520 mm |
| Lengte van de zak: | 80350mm |
Volledig automatische verpakkingsmachine voor zoutzakjes VFFS verpakkingsmachine
| Productnaam: | VFFS rijstverpakkingsmachine |
|---|---|
| Filmbreedte: | 250-max.520 mm |
| Lengte van de zak: | 80350mm |
Automatische verpakkingsmachine voor meerdere materialen voor afzonderlijke metingen van de behoefte aan mengstoffen
| Naam van het product: | Verpakkingsmachines voor meerdere materialen |
|---|---|
| Metingsgebied: | 1-20 g ((3-100 ml) |
| Grootte van de zak: | (L) 30-170 mm (W) 30-140 mm |
Volledig automatisch wegen en kwantitatieve verpakkingsmachine Voedsel Rijst Granen Snacks
| Metingsgebied: | 50-500g |
|---|---|
| Grootte van de zak: | L:10-260 mm W:90-200 mm |
| Verpakkingssnelheid: | 15-20 zakken/minute |
4 stegen 90mm Folie 90mm van de Sachet Verpakkende Machine voor Koffie Herb Powder
| Naam: | Van het de Stoksachet van koffieherb powder small grains multi-lane Machine van de het Sachet Multiv |
|---|---|
| Type: | Multifunctionele Verpakkende Machine |
| Verpakkingsmateriaal: | Zakken, Film, Folie, Zak |
Automatische veelzijdige zakverpakkingsmachine met verstelbare spanning en luchtdruk van 0,4-0,6 MPa
| Kleuren: | Customed |
|---|---|
| Weeg: | 3500kg |
| Spanning: | 220V 50-60Hz |
Semi-automatische verpakkingsmachine met speciale zakken met schaallift en handmatig snijden
| Naam van het product: | AUTOMATISCHE OVEN-POSITIES VOORGEMAAKTE MACHINE voor het verpakken van zakjes |
|---|---|
| Verpakkingssnelheid: | Maximaal 60 zakken/min |
| Grootte van de zak: | L100-300mm W70-200mm |
DXDC10 dubbelkamersteepakketverpakkingsmachine voor de verpakking van thee en korrels
| Naam van het product: | dubbelkameraat voor het verpakken van theezakken |
|---|---|
| Capaciteit: | 120±10 ((zakken/min) |
| Graad van nauwkeurigheid: | ± 5% |

